Účinný zábal proti celulitidě, na který nedáme dopustit: S pomocí těchto triků se jí do léta určitě zbavíte

Krásnou pokožku bez celulitidy si umíte vyčarovat i doma. Stačí, když budete dodržovat tyto postupy a podrobíte se doma vyrobené anti-celulitidní kúře.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sezóna odhalených nohou je v plném proudu. Pokud vám však k bezchybné postavě chybí právě čistá, zářivá pokožka bez celulitidy, neváhejte a zkuste si připravit domácí zábal. Nejenže pokožku prokrví, ale provoní ji i nezapomenutelnou vůní skořice. Vsaďte na domácí postup a víte, že v této kúře nejsou žádné chemické látky ale zdraví, které se přenese i do vaší kůže.

Přečtěte si také: Dostaňte své tělo opět do formy: Stačí změnit těchto pár věcí, které zpomalují váš metabolismus

Skořice je anti-celulitidní zázrak

Voňavé koření, která je každoročně ozdobou Vánoc by neměla z vašeho dohledu zmizet ani před nadcházejícím létem. Skořice má totiž pozitivní účinky na pokožku, zpevňuje ji a vypíná. Působí na tuková ložiska, které prohřívá a pomáhá vyplavit zásoby tuku zpod naší kůže. Také umí rozproudit lymfu a viditelně zlepšit stav pokožky.

Na domácí zábal budete potřebovat pouze 3 suroviny

Takto připravený zábal proti celulitidě si můžete koupit v lékárně, avšak proč si ho nevyrobit doma, když je tak jednoduchý. Stačí když si v hrnku ohřejete hrnek mléka. Do teplého mléka přimíchejte lžíci skořice a pár kapek olivového oleje. Tuto kúru používejte na svá stehna či bříško 2 krát týdně. Vždy ji nechte působit kolem 20 minut. Abyste znásobily účinnost aktivní skořice, zabalte si požadované partie do potravinové fólie. Tak docílíte tepla, které pokožka potřebuje na aktivní spalování tuků

Tyto pravidla určitě dodržujte

Chcete-ly se před létem účinně zbavit celulitidy, určitě nezanedbávejte pitný režim. Dostatek vody rozproudí buňky a dodá jim energii. Snažte se každou hodinu vypít alespoň sklenici vody nebo bylinných čajů. Pokud bude mít tělo dostatek tekutin, váš metabolismus bude rychlejší a tuky nebudou ukládat do celulitidy. Také nezapomínejte na zdravý životní styl a množství ovoce, které s vaší stravou dokáže udělat zázraky.

Mohlo by vás zajímat: Jarní očista organismu s jednoduchým týdenním plánem: Podle tohoto potravinového seznamu detoxikujete tělo

Lázeň také není k zahození

K celulitidě neodmyslitelně patří detoxikace organismu. Abyste z těla odplavily nadbytečné toxiny, dopřejte si horkou koupel se dvěma hrstmi mořské soli. Pozitivní účinky se dostaví již v krátké době. Výmyslem není ani  masírování inkriminovaných partií proudem vody. Při sprchování si na stehna či bříško stříkejte střídavě teplou  a studenou vodu. Dělejte tak krouživými pohyby. Právě tepelné rozdíly pomohou ke zpevnění a vyhlazení pokožky.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..