Sledujte úplně poslední číslo v datu vašeho narození: Víte, co o vás říká tato pověstná číslice?

Nejen vaše znamení je předurčeno tím, kdy jste se narodili, ale i mnohem více. Víte, co o vás říká vaše pověstně poslední číslice?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Sledujte úplně poslední číslo

Nejde o měsíc, ve kterém jste byli narozeni, ale o konkrétní rok. Přesně ten totiž určuje poslední číslici z vašeho data narození a ještě mnohem více vašich charakterových vlastností, o kterých jste možná ani netušily. Podívejte se proto blíže na to své tajemné číslo.

Ti s nulou jsou nezávislí

Neustále vymýšlejí něco nového, nechtějí se na nic a nikoho vázat a ke štěstí a životu potřebují volnost. V jakémkoli slova smyslu a v jakékoli souvislosti, jediné, co je činí skutečně šťastnými je fakt, že mohou být sami sebou, na nic se nehrát a nedělat nic tak, jak se má, či jak by se mělo. Důležitá je pro ně právě lehkost, s jakou dokáží změnit svůj život o sto osmdesát stupňů a nikdo se na ně nerozhněvá nebo to nebude zbytečně řešit.

Inspirujte se: Tyto vlastnosti vás vystihují podle kytky, která patří k vašemu měsíci narození: Co všechno prozrazuje?

Jedničku nosí odvážní

Nebojí se výzev, věcí neprobádaných a těch nejbláznivějších nápadů. Právě ty totiž lidem narozeným s datem, který končí jedničkou dávají smysl. Proč žít nudně, v zaběhnutých kolejích a s neustálým pocitem bezpečí, když se dá vydat cestou neprobádanou, která je možná nebezpečnější, ale o to zajímavější?

Dvojka je v datu vůdců

Potřebují mít pod sebou tým lidí, vést je k lepším výsledkům a k cílům, které si předem stanoví. Nemají rádi, když musí poslouchat někoho jiného a jejich nápady či strategie se ani náznakem neberou v úvahu. Mají pocit předurčení k tomu, aby vedli a vymýšleli všechno to, co se kolem nich právě děje, prostě to tak cítí a neumí si pomoci.

Mohlo by vás zajímat: Kombinace písmen ve vašem jménu o vás hodně prozradí: Jaké je vaše osudové číslo a co to znamená?

Ti s trojkou preferují stálost

Změna je v jejich životě jen nutnost, které se snaží téměř vždy vyhýbat. Nemají rádi, pokud se v jejich životě nějaké věci dějí jinak než byli zvyklí, protože je pro ně neuvěřitelně těžké zvyknout si na něco nového. Změnu chápou jako něco špatného a nepochopitelného, ba přímo absolutně zbytečného.

Čtyřka patří emocionálním duším

Vypláčí stejně hodně slz jako se dokáží smát. Je až neuvěřitelné, kolik emocí v sobě skrývají lidé, kteří se narodili s datem končícím čtyřkou. Proč je tomu tak? Prostě mají v sobě až příliš velké množství pocitů, které ne vždy dokáží kontrolovat a občas jim jednoduše dají volný průběh. Nebylo by na tom nic špatného, je však potřeba správně vystihnout vhodnou situaci, protože ne vždy je příliš emotivní chování bráno pozitivně.

Nenechte si ujít: Vaše řeč těla někdy prozradí víc, než byste chtěly: Na tato gesta si během konverzace dejte pozor

Pětku na konci data mají snílci

Snít o věcech, které by se v nejbližší budoucnosti mohly stát, a které se určitě s odstupem času podaří, je jednou ze zvláštních vlastností lidí s pětkou na konci data narození. Nic nezastaví jejich obrovskou fantazii a schopnost věřit ve vlastní schopnosti a věci nemožné. Snít i za dne se jim daří většinu života a vůbec se za to nestydí. Vždyť, proč také?

Se šestkou se narodili nadmíru společenští

Vždy potřebují být obklopeni množstvím lidí, nemají problém udržovat kontakt s nadměrným počtem přátel a známých a v případě, že musí zůstat na chvíli sami, okamžitě se cítí tak trochu nesví. Každý se v jejich společnosti cítí skvěle, jsou výbornými baviči a není možné si je v davu pamatovat. Ostatních lidí potřebují ve svém životě více než cokoli jiného.

Sedmičku preferují ti zodpovědní

Nic nenechají náhodě, vše potřebují mít pod kontrolou a co je nejlepší, dá se na ně spolehnout opravdu ve všem. Nikdo nepochybuje o tom, že by něco nezvládli dokončit na čas nebo že by jim dodržení určitého termínu dělalo zásadní problém. I proto to v profesionálním životě tím sedmičkové víc než jen funguje.

Přečtěte si také: Lidé narození v tomto znamení patří mezi nejinteligentnější: Podívejte se, jestli také vy patříte mezi génia

Osmička je těch, co se nevzdávají

I když je něco jakkoli složité, nedá se to vyřešit na poprvé, ani na podruhé, právě ti narození v roce končícím osmičkou, to neberou jako překážku. Nevzdávají se téměř nikdy a hlavně ne v případě, pokud se něco zdá složité a nikdo jiný si s tím poradit neumí. Právě tehdy nastupují oni a nedají si pokoj až do poslední chvíle.

Devítku v datu mají zásadoví

Pokud něco řekli, pak to platí. A ne za hodinu nebo den, ale hned a pořád. Zásady jsou pro ně takovým heslem, kterým se řídí opravdu neustále a neumí si bez nich představit život. Potřebují totiž něco, čeho se mohou držet a považovat to za základ, na kterém mohou dále stavět. Pro někoho jsou možná zásady absolutní otravou, oni si však bez nich život představit neumí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..