Kolekce make-upu Dior pro Cruise 2019: Takový typ líčení odpovídá představám současné ženy!

Poprvé v historii Dior kosmetiky, kreativní ředitel pro beauty oddělení Dior, představil novou linii tzv. "Backstageových" produktů. Podívejte se spolu s námi, co ho inspirovalo k tomuto kroku.

Zdroj: Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums
Zdroj: Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums

"Tato kolekce je inspirována produkty, které jsou pro make-up artistů klíčové," prozrazuje Peter Philips, kreativní ředitel pro beauty sekci módního domu Dior. "Vytvořil jsem linii kosmetiky, která odpovídá potřebám současné ženy. Je sestavena tak, aby si na své tváři dokázala žena rychle vytvořit jednoduchý make up ale zároveň profesionálním způsobem."

Přečtěte si: Dokonale hladká stehna: Díky této super řadě si užijete léto v krátkých šortkách bez pocitu viny

Své si najde každá z nás

Součástí kolekce je samozřejmě sada různě barevných a pleti přizpůsobených make-upů. V Dior Cruise 2019 Collection máte možnost vyzkoušet 16 různých stupňů intenzity make upu, které jsou dostupné pro 6 odstínů pleti. Dohromady to zahrnuje 40 různých produktů, díky kterým můžete dovést svou pleť k dokonalosti.

Nespoutanost v oblasti očí

Okolí očí modelek, na kterých byla kolekce představována, nalíčil Peter Philips pouze za pomoci jedné jedinečné palety očních stínů Dior. Velkým favoritem sezóny je Dior Backstage Eye Palette v odstínu 001, která v sobě zahrnuje jemné teplé tóny. "Obočí jsem pouze pečlivě pročísl a potom vytvořil look, který je upravený, ale dostatečně divoký," prozrazuje make up artist.

Jemné tóny plné lesku

Rty se také nesou v neutrálních jemných tónech. "Rty byly nejprve vyhlazeny za pomoci Dior Addict peelingu na rty a následně velmi jemně prosvětlené." Díky Dior Backstage paletce na rty se na nich vytvořil pouze jemný růžový povlak, který jim dodal lesk.

Nepřehlédněte: Nejkrásnější vlasové odstíny pro jarní sezónu 2018: Těmto barvám podlehnete i vy!

Nehty zůstaly opět v neutrální linii, jinak tomu nebylo ani u vlasů. Ty nastyloval Guido Palau. Upravené byly do dlouhých copů s pěšinkou na střed.

Foto:
Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..