Cushion make-up vytvoří sametovou pleť panenky: Držte se těchto pravidel a zaujmete krásnou vizáží

Jsou dny, kdy se nám nechce velmi líčit a přirozený make-up je nám nejblíže. S cushion make-upem dosáhnete vysněné pleti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Cushion make-up je na léto jako stvořený. Světoví make-up artisté ho doporučují zejména kvůli jeho výborným krycím schopnostem. Na pleti vytvoří sametový, ale šťavnatý vzhled. Má však lehkou texturu a na pleti ho nebudete ani cítit. Překvapí vás okamžitou reakcí na zakrytí nedokonalostí pleti. Beauty hit, který pochází z Asie si ihned osvojili i Francouzi. Odborníci na krásu si tento trend, který obletěl svět, nemohli nechat ujít a ihned vytvořili své vlastní produkty. Každý z nich má své tajemství na úspěch, aplikace cushion make-upu je však pro všechny stejná.

Přečtěte si: Kolekce make-upu Dior pro Cruise 2019: Takový typ líčení odpovídá představám současné ženy!

  • Podkladová báze je základ. Pleť připraví na aplikaci cushion make-upu k dosažení přirozeně rozzářené pleti.
  • Aplikujte vklepáváním pomocí houby. Ujistěte se, že nedáváte zbytečně moc make-upu na pleť.
  • Vrstvení je povoleno, nepřehánějte to však.
  • Korektor na zvýraznění tmavých částí obličeje, použijte až po cushion make-upu.

Pleť čelí městskému životnímu stylu

Pleť zůstává sametová a matná. Vše, co naše pokožka potřebuje vyplývá z toho, že čelí městskému životnímu stylu. Obsah antioxidantů pomáhá chránit pleť před poškozením v důsledku UV záření. Clinique Super City Block

Přirozený jas pleti

Pleť získá okamžitý jas a cushion make-up se postará o dokonalý vzhled. Blahodárná textura krásně splývá s pletí a tento jednotný dojem je jakýmsi ztělesněním současné moderní ženy. Make-up Total Capture Dreamskin Cushion SPF 50 od Dior bude zvýrazňovat vaši krásu den za dnem.

Zlepšuje přirozený tón pleti

Kompaktní bronzer Shiseido Cushion Bronzer s polštářovitým aplikováním postupným vklepáváním do pleti. Jemná a lehká textura působí velmi vzdušně. Zlepšuje přirozený tón a světelnost pleti.

Pleť nechává dýchat

Lehoučký fluidní makeup umístěný v pěnové houbičce. Pleť hydratuje a nechává dýchat, přičemž nezapomíná ani na finální sjednocení pleti. Clarins Cushion Makeup s medovým nádechem je na léto jako stvořený.

Jas na míru

Yves Saint Laurent a jeho Make up Touche Eclat Le Cushion přináší pleti přesně vyměřovanou dávku jasu. Pokožka je zaplavena světlem a vypadá jako políbení sluncem. Optimální množství barvy je přesně to, co v letním období dělá ženu ještě kouzelnější.

Foto:
Profimedia, Dior, Yves Saint Laurent, Clarins
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..