Gisele Bündchen o současných modelkách, které se snaží jakkoliv zviditelnit: Tohle bych já nikdy neudělala

Gisele Bündchen pro červencové vydání magazínu Vogue, jehož je i tváří, otevřeně promluvila o tom, jak vnímá sociální média v souvislosti s propagací současných modelek. Mimo jiné však i to jak vnímala sebe během své kariéry, a jakým je ve skutečnosti člověkem.

Zdroj: Instagram.com/giselebundchen/
Zdroj: Instagram.com/giselebundchen/

Instagram plný západů slunce

37letá Gisele Bündchen, kterou dlouhá léta nikdo nemohl sesadit z toho pomyslného modelkovského trůnu, se stala tváří aktuálního červencového magazínu Vogue. V něm také prozradila nejen to, jak vnímá sociální média v souvislosti s prezentací sebe sama jako modelky. Něco prozradila i o své sociální síti a sice, že za vytvořením jejího Instagramu stojí její mladší sestra, která se o něj i stará: "Kdyby to mělo být na mně, byly by tam jen fotografie západů slunce," přiznala Gisele.

Mohlo by vás zajímat: Meghan Markle se vžívá do role vévodkyně: Neuvěříte, od koho přijímá rady ohledně svého outfitu

Kdyby se musela takto propagovat, zapomeňte

Stejně také nemá problém přiznat, že kdyby se měla ona propagovat jako současné modelky, mohla by to rovnou zabalit: "Není to moje generace, musím být upřímná ... Jsem starší, moudřejší. Kdybych se musela propagovat sama tak, jak se dnes dívky musí propagovat, zapomeňte. Já bych to neudělala," překvapuje svým názorem nestárnoucí modelka, která si na margo této otevřenosti vysloužila i negativní reakce, protože nebyla správně pochopena. To však potom napravila.

Čtěte také: Kylie Jenner pár měsíců po porodu: Toto se skrývá za jejím rychlým a účinným poražením nadbytečných kil

Má to ale svoji příčinu

Aby to však bývalá modelka Victoria Secret uvedla na správnou míru, přiznala že to, že by se takto nedokázala propagovat má jednu konkrétní příčinu: "Mým záměrem bylo jednoduše vyjádřit, že přicházím ze starší generace a nejsem technologicky zdatná ... Obdivuji mladší generaci a jejich dovednosti při zvládání všech poptávek prostřednictvím sociálních médií ... Určitě se necítím moudřejší než kdokoli jiný a věřím, že se všichni učíme," dodala Gisele.

Modelkou prý nikdy nebyla

V otevřenosti Gisele pokračovala a překvapila i dalším svým tvrzením na margo své kariéry supermodelky: "Já nejsem modelka ... Modeling je práce, kterou dělám, kariéra, kterou jsem měla ... Umožnilo mi to vidět svět a já za to měla dobře zaplaceno. Ale nikdy mě to nedefinovalo."

Nepřehlédněte: Nádherná Meghan a princ Harry: Odhalily jsme, jaké rituály nebudou chybět na královské svatbě

Ve světě módy jako ryba na suchu

Z Instagramových fotografií této modelky veteránky, která se za modelku ve vlastním nitru vlastně ani nepovažuje, je vidět, co ji ve skutečnosti naplňuje. Je to rodina, zahrada, klid, meditace, pocit domova: "Jsem rak, malý krab. Miluji domov jako svatyni, všechny útulné věci. Byla jsem jako ryba vyvržena z vody ve světě módy a vždy jsem měla pocit jako že "nechte mě udělat si svou práci a jít domů"," prozradila Gisele, která vypadá opravdu spokojeně a šťastně.

Foto:
Instagram.com/giselebundchen/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..