Modelkovský klan plný dokonalých žen: Jsou tyto nejslavnější ikony opravdu takové kamarádky jak se prezentují světu?

Přátelství celebrit jsou vždy opředené rouškou tajemství. Jejich ženské verze jsou ještě komplikovanější. Jak je to v případě světových modelek, které se vždy pohybují v své blízkosti? Mají k sobě opravdu tak blízko se zdá?

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Postavičky jako proutek, dokonalá pleť a jednoznačně lesklé vlasy. Takovou kombinaci by nejraději vlastnila každá žena. Někdy se to však podaří jen vyvoleným. Bella a Gigi Hadid ji mají. Takto se prezentuje i Kendal Jenner, která si ve své přítomnosti nenechá ujít kamarádku modelku Hailey Baldwin. Co spojuje tyto navenek dokonalé ženy, které vytvořily v Hollywoodu nerozlučné přátelství?

Milují svoje rodiny

 

Přečtěte si také: Krásná neteř princezny Diany: Tato žena je součástí dynastie, přesto přiznala, že její život postrádal smysl

Všechny mají společný jeden rys, který jim nikdo nemůže upřít. Tyto modelky jsou opravdu hrdé na to, odkud pocházejí. Pravidelně vyzdvihují své kořeny a spoléhají na rady svých matek. Ty jsou jim důležitým vzorem a tvoří jim mínění o světě. Kdyby neměly tak silné matky ve světě showbyznysu, možná by se tyto dívky ani neznaly.

 

 

The Golden Night.... #Gigi #23 #April23

Příspěvek sdílený YOLANDA (@yolanda.hadid),

 

 

Happy Mothers Day Mommaaaa I love you

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Svět módy si užívají i ve volném čase

Kendal Jenner, Bella a Gigi Hadid, Hailey Baldwin. Všechna tato jména se objevují na předních místech přehlídek všech známých módních návrhářů. Každý je chce získat a využít jejich dokonalých kvalit. Tyto ženy se však nespokojí pouze s přehlídkovým molem. Jejich život je velkou prezentací barevné, street stylove módy, kterou si spolu velmi rádi užívají! Jsou trendsetterkami a určují, co se bude nosit a co je rozhodně out!

Mohlo by vás zajímat: Módní chameleón Alessandra Ambrosio: Pokud nemáte ještě sestaven letní šatník, okoukejte to od této krásky!

Cení si přátelství

 

Happy 22nd birthday angel face. I love youuuuuuu. To many more

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Kromě rodinného zázemí všechny vědí, jak velmi důležité je právě přátelství, které si spolu budují. Tráví spolu volný čas, chodí spolu nakupovat a mnohdy i zvelebovat své už tak dokonalé manekýnské postavy. Dívky v takové sestavě nesmí chybět na vzájemných oslavách narozenin a podporují se veřejně i při každém velkém milníku v jejich kariérách. Tento klan modelek je rozhodně postaven na sounáležitosti a ženské podpoře!

 

we’re extra af

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),

 

Foto:
Profimedia, instagram.com/kendalljenner
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..