Poznávejte nové destinace přímo z moře: Vydejte se na nezapomenutelnou plavbu lodí

Chcete své léto trošku okořenit? Vydejte se na nezapomenutelnou jízdu lodí. Komfort a luxus, jaký nabízejí současné společnosti je velmi podobný tomu na Titaniku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ucítíte vítr ve vlasech a nejen to. Při plavbě lodí sice ztratíte pevnou půdu pod nohama, avšak poznáte nová zajímavé místa, na které byste se jinak ani nedostaly. Vybrat si můžete z množství pobytů, které jsou v nabídce cestovních kanceláří, avšak nedejte se nalákat na první nabídku, kterou spatříte. Promyslete si, co by jste chtěly vidět, a jak velká by měla být vaše výletní loď. Někdy stačí i plavba jachtou, na které máte možnost zažít nezapomenutelné.

Přečtěte si také: Nejromantičtější tipy na svatbu pro rok 2018: Víme, na kterých místech bude váš den ”D” skutečně nezapomenutelný

Nejromantičtější místa Evropy

Romantická zákoutí Středního moře můžete poznat během plavby, která má hned několik zastávek. Odhalte mystické Řecko a krásné Santorini, vychutnejte si Aperol na Itálií pobřeží u Cinque Terre. Na zahození samozřejmě nejsou ani Španělské ostrovy. Mallorku si lodí můžete prohlédnout za jeden den a ten druhý se už plavit do jiných vod plných cestovatelských zážitků.

Luxus jako na dlani

Pokud si chcete dopřát luxus, který jste si po celý rok odpíraly, vyzkoušejte plavbu po Karibiku. Nejenže zažijete množství zábavy na lodi, která svou velikostí připomíná resort jak z dovolené, ale uvidíte více míst, na které byste se možná jinak ani nedostaly. V této oblasti se vyplatí navštívit Americké Miami, ale určitě zajeďte i na Bahamy.

Temperamentní exotika

Lodí se dá dostat i na vzdálenější místa světa. Exotiku, jakou v Evropě nezažijete vám nabízí Amerika, konkrétně na historii a kulturu bohaté Mexiko. Při takové plavbě si zajeďte i na Kubu, která je plná krásných budov a zajímavých barevných automobilů.

Slovenské moře

Pokud nemáte v plánu cestovat tak daleko, vydejte se na stále populárnější plavbu lodí po Dunaji. Pokud máte rádi vodu a zábavu, tento výlet bude zážitkem pro vás, ale i vaše děti. Z plavidla můžete vidět panorama Bratislavy, či Devín, ale ze slovenského hlavního města se dá doplavit i do Budapešti či Vídně. Součástí mnoha zájezdů jsou i zvýhodněné lístky na atrakce v cílové destinaci.

Mohlo by vás zajímat: Lidé, se kterými se setkáváte, vám mohou pomoci kariérně růst: Takovými typy se pro vlastní dobro obklopujte

Poznejte Chorvatské pobřeží

Cestu do Chorvatska si můžete ozvláštnit i výletem na jachtě. Zažijte vítr ve vlasech, západy slunce přímo z moře a poznejte ty nejkrásnější místa Jadranu. Chorvatské společnosti nabízejí i milý BONUS a na jejich jachtách se můžete zúčastnit i kapitánského kurzu.

Foto:
Profimedia, Royal Carribean, Santorini Sea Excursions, Lod.sk
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..