Zkombinujte tyto tři důležitá čísla ve vašem životě: Prozradíme vám, v čem jsou vaše největší trumfy

Kombinace čísel vám napoví, jaké vlastnosti se skrývají ve vašem charakteru. O některých jste možná ani netušily.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud chcete zjistit, v čem spočívá síla vašeho vnitřního JÁ, stačí když spočítáte tři čísla které spolu úzce souvisí. Zaměřte se na den vašeho narození, ke kterému připočítejte věk vaší matky v době, kdy jste se narodily a v neposlední řadě se soustřeďte na datum události ve vašem životě, která je pro vás skutečně výjimečná.

Vaše významné číslo proto nakonec může vypadat následovně:

Narození: 24.7.1980

Věk vaší matky v době vašeho narození: 25

Významná událost: 27.8.2005

Jednotlivé číslice sečtěte následovně: 2+4+7+1+9+8+2+5+2+7+8+2+5=62, 6+2=8

Vaše výsledné výjimečné číslo je 8.

Velcí individualisté

Tak se navenek jeví lidé, kteří za své výjímečné číslo pokládají jedničku. Nepotřebují nikoho a nic, aby si svými rozhodnutími byli jisti a uměli si za nimi stát. Málokdy se obrátí na někoho jiného a doptají se o radu. Nejde ani tak o jejich samotnou hrdost, jak jen o holý fakt, že prostě nejraději o všem, co se týká jejich života, rozhodují sami.

Inspirujte se: Sledujte úplně poslední číslo v datu vašeho narození: Víte, co o vás říká tato pověstná číslice?

Dvojky jsou umělci

Duši plnou fantazie a přelétavou mysl mají ti s číslem dva. Věčně se zmítají někde mezi racionalitou a fantastičností a povětšinou u nich vyhraje to druhé. Nedokáží si pomoci, k životu prostě potřebují křídla a volnost, a jejich uměleckého ducha jen tak něco nezkrotí.

Nekonfliktní vždy a všude

Přesně takoví jsou lidé s číslem tři. Nechtějí vyvolávat problémy, nemají rádi, když se stávají jejich součástí a jejich řešení je prostě nad jejich síly a chápání. Nejraději by byli vždy se všemi zadobře, i kdyby to mělo znamenat hodně nedořešených a nevyřčenou na obou frontách.

Nenechte si ujít: Tyto vlastnosti vás vystihují podle kytky, která patří k vašemu měsíci narození: Co všechno prozrazuje?

Čtyřky nešetří

A tím myslíme ničím. Slovy, chválou či penězi. Jednoduše se vyžívají v tom, když nemusí přemýšlet nad tím, co a jak by měli dělat. Nejraději jsou, když je nikdo neomezuje a jejich umění, být spontánní a nebát se říci, co si myslí, je na všech frontách patřičně oceněny.

Zorganizování opravdu do puntíku

Takoví jsou ti s číslem pět. Nejraději mají vše pěkně naplánované, utříděné a uspořádané. Žádné překvapení nestojí za to, aby je uváděli do stresových situací a vyvolávaly v nich pocit, že něco nedejbože nezvládají. Být připraven je jejich výsadou a mantrou.

Mohlo by vás zajímat: Kombinace písmen ve vašem jménu o vás hodně prozradí: Jaké je vaše osudové číslo a co to znamená?

Drží pohromadě

Rodinu, přátelství, prostě všechno. Šestky jsou ve společnosti jako lepidlo, které dokáže udržet dohromady i ty nejvzdálenější články a tento úkol berou jako poctu a poselství zároveň. Často se ze začátku setkají s nepochopením a lidé se na ně dívají s podivem, postupem času se však většinou svého uznání dočkají.

Neznámé je zajímavé

Chtějí všechno vědět a probádat. I tak by se dali charakterizovat lidé narození pod sedmičkou. Jejich silnou stránkou je hlavně zvědavost a nebojácnost. Jednoduše potřebují neustálé výzvy a jejich zdolávání jim dělá nesmírnou radost a vyvolává v nich pocit spokojenosti, který se opravdu ničím a nikým nedá nahradit.

Myslet na druhé

Pokud osmička vládne i vašemu životu, myslíte na druhé a jejich blaho mnohem více než sami na sebe. Zda je to vždy to nejlepší, je sporné, váš charakter vám však v žádném případě nedovolí zachovat se jinak. Jednoduše potřebujete mít pocit, že pomáháte druhým a jste jistým způsobem velkorysí i přesto, že se vám to možná nikdy nevrátí.

Přečtěte si také: Vaše řeč těla někdy prozradí víc, než byste chtěly: Na tato gesta si během konverzace dejte pozor

Velký potenciál

Mají v sobě právě devítky. Dokud nedosáhnete svého cíle, budete mít v životě pocit, že stále něco přijde. Něco velkého, k čemuž aspirovat, a co vám prostě nedá spát. Máte potenciál změnit věci, a to i přes fakt, že vás to může stát hodně úsilí i námahy. Vy prostě potřebujete uspět.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..