Kousek letní pohody pro vaše vlasy: Stylové letní látkové čelenky vám budou nejlepším společníkem na pláž

Zda je máte krátké nebo dlouhé, barvené nebo přirozené, vždy to jsou vaše milované vlasy. V létě vám však dokáží nadělat hned několik nepříjemností. Kolik z vás napadlo, jak úžasné by bylo je během letních dnů prostě nemít? S úpravou vám právě během veder pomohou stylové šátky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jemný mix vzorů

Svěžest svému plážovému outfitu můžete dodat právě hravým šátkem, který dokáže pořádně promíchat karty. K jednobarevným plavkám zkuste experimentovat s tohoto letou must have novinkou- mixem vzorem. Šátek můžete převázat kolem hlavy, jako čelenku, ale i jako jemnou ozdobu svých vlasů.

Přečtěte si také: Celé plavky, které hrají barvami: Vyberte si ty správné vzory pro váš typ postavy!

S velkou mašlí

Výrazný kousek si zajistíte právě pokud on sám má na sobě nějaký jedinečný doplněk. Látková sametová čelenka s mašlí si vás získá na první pohled. Můžete s ní sepnout své vlasy, aby nepadaly do obličeje a užít si tak den plný zábavy.

Statement piece

Výrazný kousek rozproudí krev a červená vám dodá vášeň. Taková čelenka je nejen praktická, ale také velmi stylová záležitost, na kterou se můžete během své dovolené naplno spolehnout. Přibalte si ji na pláž každý den a máte vyhráno.

Aby ladila k plavkám

Látkový šátek nemusí být pouze stylová záležitost. Pokud vám už lezou na nervy neustále mokré vlasy, které se na slunci dlouho suší, vypněte si vlasy právě za pomoci tohoto kousku. Nemusíte se bát o svou vizáž, dokonalost vám zaručí kamarádka čelenka.

Divoška ve vás

Tón v tónu můžete ladit i své doplňky. K plavkám s animal vzorem se hodí právě kousek, který z vás udělá tu pravou divošku a podrobí si za vás celou pláž. Jednoduše se používající kousek může zakrýt i vrch vaší hlavy a pomoci vám proti úpalu.

Foto:
Profimedia, H&M, Jennifer Behr, Gucci
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..