Bikini modelka se postarala o rozruch na molu: Hrdě nesla svou 5-měsíční dcerku a kojila ji

Předváděcí mola toho zažily už víc než dost. Avšak bikini modelka Sports Illustrated, Mara Martin, dokázala navzdory tomuto faktu na něm překvapit, ne-li přímo šokovat přítomné. Za vším stojí její nový status matky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Překvapení večera

Před pár dny se konala ve slunečném Miami módní přehlídka, Sports Illustrated Swim Search fashion show, a krásná Mara Martin, byla jednou z modelek, které měly tu čest předvádět. Nebyla však jen tak nějakou modelkou, protože se jí podařilo na sebe strhnout pozornost všech a to natolik, že o ní následující dny psali v médiích chvalozpěvy pro to, co udělala.

Mohlo by vás zajímat: Tyto tři kvality by měl mít nápadník, který se chce ucházet o Selenu Gomez: Její vkus na muže prozradila matka

Nést se jako královna a přitom kojit ...

Pravdou je, že 30letá Mara byla tak sexy a krásná v zlatých bikinách, že by oslnila i kdyby kráčela po pódiu jen sama. Nicméně ona se rozhodla, že si bude molem vykračovat se svou 5-měsíční dcerkou, kterou si hrdě nesla na rukou a kojila ji. Dokonce, aby nebyla rušena při papání hlukem kolem, měla na svých malých ouškách i sluchátka, která ji od nechtěných rušivých zvuků chránily.

Ve skutečnosti to byl nápad šéfredaktora

Jelikož prohlídka se konala ve večerních hodinách, kdy měla Mary dcerka čas večeře, šéfredaktor Sports Illustrated ji sám vyzval, zda by nechtěla kráčet po molu i s dítětem v náručí, když viděl jak se o ni stará v zákulisí: "Ona byla trochu hladová. Byl čas její večeře a show již byla v nejlepším. Upřímně, ani jsem nemusela o tom dvakrát přemýšlet, protože to dělám každý den," cituje Maru magazín Elle. Také dodala, že se jí velmi líbilo, když jí to šéfredaktor navrhl.

Čtěte také: Gisele Bündchen o současných modelkách, které se snaží jakkoliv zviditelnit: Tohle bych já nikdy neudělala

Tomu se říká skutečná pracující matka

Tímto gestem si vysloužila od přítomných, komentátorů show i samotné veřejnosti obdiv a uznání. Komentáře typu: "Ano, máma ... A tak krásná!" Jiný komentář také nešetřil slovy chvály: "Tak toto je skutečná pracující máma na cestách." Další zněl: "Skutečná inspirace pro všechny maminky! Kojení je dar, který dáváme svým dětem." Velmi mnoho obdivných slov a pochvaly se dočkala samozřejmě především od matek.

Nepřehlédněte: Angelina Jolie svým dětem odevzdává jednu důležitou radu: Dostala ji od královny Alžběty a vzala si ji k srdci

Sama byla spíše zahanbená, ale vděčná

Přitom sama Mara se spíše styděla, že se ocitla na předních stranách magazínů, kvůli tomu, co udělala, protože jak sama řekla, je tolik jiných důležitých témat, které by měly veřejnost zajímat, a ne ona a její kojení, které všechny matky pokládají přece za tak přirozené. Přesto se chtěla vyjádřit i ona: "Jsem skutečně vděčná, že mohu sdílet toto poselství a doufám, že normalizuje kojení a také ukážu, že ženy dokážou udělat vše!"

Foto:
Profimedia, instagram.com/_maramartin_
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..