Kočičí oči se opět vracejí do módy: Vytvořte si i vy nejoriginálnější look 90. let s nádechem současnosti

Stylová oční linka se vrací v těch nejrůznějších podobách. Najděte si look, který vás nejvíce zosobňuje.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Tenké a dokonalé

Tenká oční linka od NYX Cosmetics vám zajistí dokonale rovné a jemné linie, pokud v oblasti oční linky preferujte starou dobrou klasiku. Oční koutek nechte přejít do ztracena a konec vykrojte směrem vzhůru. Takový styl líčení není nijak zvlášť dramatický a jen podtrhne vaši ženskost.

Mohlo by vás zajímat: Zbavte se odumřelé pokožky pomocí peelingu: Vyberte si ten nejvhodnější pro váš typ pokožky

Výrazně kouřové

I takového líčení dosáhnete s použitím oční tužky, která svým hrubším koncem dokáže vykouzlit nejen oční linku, ale i dramaticky svůdné kouřové líčení. Záleží jen na vás, v jaké tloušťce si ji nanesete a jak moc výrazného líčení chcete dosáhnout

Střídmá elegance

Pokud se chystáte použít i oční stín, zvolte si oční linku od značky Urban Decay. Její precizní hrot zjednodušuje nanášení a černo černá barva dokonale zvýrazní i samotný oční stín. Není potřeba jí použít hodně, ale i tak dokáže jemně podtrhnout elegantní líčení a o stupeň ho povýšit.

Nenechte si ujít: Letní manikúra na jedničku: Tyto barvy oživí vaše nehty a udělají vám radost ze života

Ostré hrany a důraz

Důraz, který dokážete vytvořit linkou značky Maybelline New York zajistí hlavně její šikovný apliátor. To, jak široké budou tahy a jaká černá výsledná barva, závisí jen na tom, do jaké míry chcete své oči zvýraznit vy sami. Hlavně se snažte oblast tónovat a od koutku oka k jeho venkovními okraji barvu zesilovat.

I vnitřní okraj

Pro dokonale zvýrazněný vnitřní koutek oka použijte linku značky Makeup Revolution London. Snadno se nanáší, dokážete si přesně určit množství, se kterým chcete pracovat, a vy tak neuděláte ani čárku navíc. I za pár vteřin si takto snadno nanesete barvu i na vnitřní koutek oka, který bývá často problematický.

Přečtěte si také: Přírodní bio deodoranty jsou hitem tohoto léta: Chraňte svou jemnou pokožku a pořiďte si jeden z těchto

Foto:
Profimedia, NYX Cosmetics, Urban Decay, Makeup Revolution London
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..