Pokud vás pomlouvají, nemusí to být na škodu: Lidé většinou řeší pouze tyto 3 typy lidí a vy jste jedním z nich

Ne každý je dost zajímavý na to, aby se o něm mluvilo za jeho zády. Zamyslely jste se již někdy na tímto paradoxem?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Možná se vám nelíbí, že jste součástí debat i v situaci, kdy se právě nenacházíte mezi lidmi, kteří o vás mluví, věřte však, že má tento fakt i mnoho pozitiv. Minimální patříte mezi tyto tři typy lidí, kteří jsou na přetřesu nejčastěji.

Inspirujte se: Přístup, se kterým dostanete každého muže: Víte, co zabírá na znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

Jste nad věcí

Nač by mluvili o někom, kdo se neustále stará o to, co si o něm druzí myslí a řeší sám sebe i tehdy, když už ostatní přestal bavit. Takových lidí je mnoho. Zajímavější přece je, pokud se pomlouvači zaměří na někoho, kdo má jejich názor tak trochu "na háku". Pokud neřešíte druhé, jdete si za svým a nezabýváte se zbytečnými názory, které vás nikam nedokáží posunout, jste velkou masou nepochopeni a následně se o vás prostě musí vyprávět, jak by to také mohlo být jinak, že?

Nenechte si ujít: Dlouhý let vás už nepřekvapí: Tyto maličkosti si s sebou určitě vezměte na palubu letadla

Tím, že se nezajímáte a jdete si svým, jednoduše jistým způsobem rozčilujete. Zůstaňte však nad věcí, mít nadhled je jedna velká deviza, která se vám bude hodit i do budoucna, věřte nám.

Chráníte si soukromí

Nesvěřujete se se vším každému, koho potkáte a není to tak, že by celá firma a také známí vašich známých věděli o každém vašem kroku. Jste jistým způsobem tajemní a proto zajímaví. Lidé o člověku, který není tak snadno prokouknutelný, chtějí najednou vědět všechno, je to přímo davová psychóza. Každá drobnost se nafoukne, zveličuje nebo obrátí tak, aby byla zajímavá i když se řekne až za pár dní.

Přečtěte si také: Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Právě tím, že chcete své soukromé věci řešit jen v kruhu nejbližších, skončíte nakonec opravdu "na přetřesu". Lidé se ale na něčí úkor musí bavit a právě kvůli své tajemnosti to více či méně budete občas vy.

Máte něco, co se dá závidět

A to doslova. Ať už jde o skvělou práci, partnera nebo jen fakt, že vám většina věcí jednouše vychází. Někteří lidé vám dopřejí a jiní zase nesnesou pocit, že byste byli natolik úspěšní a chytří. Pokud se jim daří stejně, nemají problém. Pokud to však jejich případ není, pak máte problém vy a za vaším zády se postupně spustí vlna pomluv.

Nemůžete být přece dokonalí, něco si na vás najít musí. Jak jinak by se pak cítili oni, kdyby se s vámi porovnávali a váš úspěch by nemohli přisoudit něčemu abstraktnímu, na čem v podstatě nemáte žádnou zásluhu? Nic si z toho nedělejte, vám podobné řeči i tak neublíží.

Jste i vy terčem pomluv a patříte mezi tyto tři typy lidí?

Ano
9
Ne
3
Hlasovalo: 12

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..