Buďte chic v doplňcích jako od babičky: Tyto nyní nejstylovější kousky v šatníku své babičky

Móda se neustále vrací a opakuje. Je inspirací pro mladší generace a dává možnost těm starším otevřít šatníky a udělat výprodej. Tyto kousky, které jsou momentálně velmi trendy, s velkou pravděpodobností najdete právě v šatníku své babičky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nebojte se experimentovat s doplňky, které mají v sobě nádech historie či patiny. Některé z nich jsou totiž velmi stylové i v současnosti. Všímejte si oblékání své babičky a poproste ji, zda by pár kousků nedokázala předat i vám!

Mohlo by vás zajímat: Bohémský styl jako z festivalů: Takto si ho osvojte i ve svém každodenním životě

Síťka jako kabelka

Velký boom sezóny jednoznačně způsobily síťované kabelky. Takové kousky kdysi patřily do povinné výbavy nejedné ženy. Přenášely v nich zeleninu či ovoce z trhu a nespotřebovávaly tak plastové obaly. Váš moderní kousek může být inspirován tímto trendem. Taková pohodlná kabelka se hravě stane osvěžením vašeho šatníku.

Výrazné zlaté šperky

Zlato je v módě a platí u něj jedno pravidlo: "čím větší, tím lepší." Tak výrazné šperky jistě snadno najdete na toaletním stolku své babičky. V případě zděděných šperků získáváte mnoho. Je to cenný poklad, ale i rodinné dědictví, na které byste nikdy neměly zapomenout.

Boty na tzv. štamprlíkovom podpatku

Pokud máte dost nepohodlných hříšně vysokých lodiček, tak právě začala vaše sezóna. Nižší podpatek je stylový, ale volte jeho úzkou a formovanou variantu. Takový malý štamprlíkový podpatek dokáže každou botu přeměnit na malé umělecké dílo.

Šátky do vlasů jako kdysi

Kousek z tradičního vesnického kroje si do svého šatníku můžete přinést v podobě stylové šátky s potiskem.Nemusí jít o folklorní print, žádané jsou i jiné starodávné působící motivy. Takový doplněk vám zajistí pohodlí během celého dne. Své vlasy ním jen jemně svážete a zábava může začít.

Přečtěte si také: Lehké přehozy na plavky: V těchto zaujmete na první pohled a podrobíte si celou pláž!

Podrží vaše brýle

Napadlo vás někdy, že by se řetízky na brýle, které vaše babička nosila na krku, mohly někdy i reálné nosit a být trendy? Svou záři zažívají právě teď! Tento doplněk může být různých provedení. S kamínky, zlatý či s malými korálky. Důležitá je nejen jeho praktičnost, ale i výraznost, která dodá každému outfitu nádech nové éry.

Foto:
Profimedia,New Look, ASOS, H&M
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..