Eva Longoria a Victoria Beckham nejsou jen přítelkyně, ale i skvělé matky: I tyto věci spojují jejich styl výchovy

Nejlepší přítelkyně, které mají už přes měsíc o jednu společnou věc navíc. Obě jsou maminkami. A co spojuje jejich výchovu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Známé krásky maminkami

Poté, co na konci června herečka Eva Longoria porodila svého prvorozeného synka Santiaga, má se svou nejlepší přítelkyní a módní návrhářkou Victorií Beckham opět o jednu společnou věc navíc. Obě jsou maminkami a zatím, co Victoria se doma pasuje hned s třemi ratolestmi, Eva si pro ženu vzácný čas užívá poprvé. Některé věci však výchovu obou dám spojují už teď.

Inspirujte se: Lady Diana se už před lety snažila o tuto módní revoluci: Kate Midletton jde dnes v jejích stopách

Kojení od prvního dne

I když si v současnosti mnoho matek vybere právě umělé mléko, a to z různých důvodů, herečka a její přítelkyně Victoria, u svých svých dětí rozhodly pro přirozené kojení. Victoria se přiznala, že si čas, kdy krmila svou malou Harper, nesmírně užila, nikdy nezažila hezčí období a pouto, které se jí tak s dcerkou vytvořilo si dosud neumí vynachválit.

Mohlo by vás zajímat: Ivanka Trump učí své děti jednu důležitou věc: Neuvěříte, co už teď patří mezi hlavní aktivity jejich ratolestí

Eva Longoria sice na své sociání síti není nadšená ze svých střapatých vlasů, které se při kojení pomalu stávají její účesem číslo jedna, čas o samotě při krmení Santiaga jí však jako matce přináší neuvěřitelné pocity.

Mají to pod palcem i bez mateřské

I když obě dámy chvilku po porodu alespoň částečně nastoupily zpět do chaosu a pracovního koloběhu, rodinu stále považují za prvořadou, a i proto si své pracovní povinnosti od soukromí striktně oddělují. Eva se svěřila s faktem, že i když je oficiálně ještě čerstvou maminkou a neměla by pracovat, jedno focení vtěsnala do svého harmonogramu, ale později už veškerý čas patří miminku.

Přečtěte si také: Šaty okouzlující Meghan Markle z ní udělali princeznu: Pokud chcete být i vy moderní nevěsta, inspirujte se!

Stejně je na tom i Victoria Beckham, která je sice obecně neuvěřitelně zaneprázdněna, rodinné víkendy a večeře jsou však základem, který nikdy neporuší a ani těsně po porodu tomu nebylo jinak.

Tulíci rituál

I když byste možná řekly, že je Harper na usínání na mámině rameni už trošku velká, Victoria právě tento čas s dcerkou miluje. I po letech na něj nedají dopustit a vypadá to tak, že její přítelkyně Eva na tom bude stejně. Sice jí maličký syn Santiago má jen něco přes měsíc, už teď je ranní tulení jednou z věcí, která k nim prostě patří a asi se nikdy nezmění. Uvidíme, zatím jim však přejeme hlavně hodně zdraví a radosti ze společných chvil!

Nenechte si ujít: Sestra Amal Clooney je stejně talentovaná: Neuvěříte, čemu se věnuje o několik let mladší kráska

Foto:
Profimedia, instagram.com/evalongoria, instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..