Krásky, o kterých si celý svět myslí, že jsou dvojčata: Dostanou tyto krásné sestry i vás?

Olivia a Isabelle Mathers na první pohled vypadají jako dvojčata, je mezi nimi však dvouletý věkový rozdíl. Věřily byste tomu?

Zdroj: instagram.com/olivia.mathers
Zdroj: instagram.com/olivia.mathers

Úspěšné sestry na vlas stejné

Isabelle a Olivia byly díky sociálním sítím známy již delší dobu, avšak každá samostatně. Zatímco jednadvacetiletá Olivia svou kariéru začala jako úspěšná modelka, její mladší sestra, devatenáctiletá Isabelle se proslavila hlavně svou vášní k cestování a vlogovaním. Senzace však nastala až tehdy, když se na sociálních sítích objevila jejich společná fotografie, na které vypadají téměř identicky. Vždyť uznejte sami, neřekly byste, že se právě díváte na dvojčata?

Inspirujte se: Krásná Chiara Ferragni roky bojovala s tukem v oblasti boků: Podívejte se na její recept, jak se ho zbavit navždy

Společný více než vzhled

Sestry se však nepodobají jen vzhledem. Spojuje je i láska k józe, plavání a ježdění na kole. Obě krásky milují moře a surfování, a protože celý svůj život prožili v Austrálii, nic jim nebrání v tom, trávit ve vodě pár hodin každý den. Právě kvůli jejich životnímu stylu a neobyčejné pozitivní energii, která sálá z jejich fotografií, si je oblíbilo takové množství lidí a začali s nimi spolupracovat i samotné značky.

Mohlo by vás zajímat: Krásná Halle Berry má i po 50-tce perfektní figuru: Podívejte se, co pro ni sympatická herečka dělá

I stravu mají stejnou

A abychom nezapomněly, při vzhledu a společných aktivitách jejich podobnost nekončí. Tyto dvě krásky mají dokonce i v oblibě totéž jídlo. Ano, přesně tak! Ranní káva s avokádovým toastem a vajíčkem na měkko je jejich denní rutinou a i když mají obě postavy bez jediné chybičky, zatvrzele tvrdí, že žádné diety nedrží. Je to možná neuvěřitelné, ale nic jiného než věřit jim, nám přece nezbývá.

Prý jim pomáhá jen vyvážená strava a množství hodin strávených právě ve vodě a na čerstvém vzduchu. Možná bychom podobnou denní rutinu těchto na vlas podobných sester měli vyzkoušet i my, co myslíte?

Nenechte si ujít: Angelina Jolie zvládá výchovu dětí jako svobodná matka dokonale: Tohle podle ní stojí za její vnitřní silou

Líbí se vám sestry Isabelle a Olivia Mathers?

Ano
0
Ne
0
Hlasovalo: 0

Foto:
instagram.com/olivia.mathers, instagram.com/isabellemathersx
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..