5 věcí, které můžete udělat každý den pro ploché bříško: Takto se dopracujete k vytouženému tělu do 4 týdnů

Ploché břicho na počkání už nemusí být jen vaší touhou. Můžete ho hravě dosáhnout v průběhu jednoho měsíce. Je potřeba jen vědět, jak na to. A nám se to podařilo zjistit!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud je vaším snem dokonalé bříško bez chybičky, stále ještě není pozdě něco pro to dělat. Díky pár trikům a zásadám se k němu hravě dopracujete. Tak co, jdete to s námi zkusit?

Mohlo by vás zajímat: Letní detox za 3 dny: S touto polévkou zhubnete jednu konfekční velikost v expresně krátkém čase

1. Ranní cvičení

Odborníci na zdravou výživu a fitness trenéři se shodují v jednom. Ranní cvičení je to nejlepší, co můžete pro své tělo udělat. Nastartujete tím perfektně metabolismus a spalování tuků jde v tomto čase skutečně nejrychleji. Ideální je střídat sklapovačky, dřepy a zkombinovat je s během. Uvidíte, že stačí málo a okamžitě se to na vás odrazí.

2. Hodnotné snídaně

Pamatujete si jak ještě naše babičky vždy říkaly, že snídaně je základ dne? A něco na tom opravdu bude. Ženy, které snídají, nemají téměř žádné problémy s nadbytečnými kily v oblasti břicha. Během dne totiž následně snědí mnohem méně než ty, které si ranní snídaňový rituál nedopřejí. Nemají tendence sahat po drobných koláčcích, sušenkách, či kaloričtějších drobnostech, kterými by dohnaly zameškané

3. Zapomeňte na mléčné produkty a bublinky

Je to tak, za vaše kulaté bříško je zodpovědná i skladba vašeho talíře. Proto byste se měly na pár týdnů vyhnout všem mléčným produktům jako jsou jogurty, mléko, sýry, tvaroh. Platí to i o sycených nápojích. Mají jeden společný jmenovatel - nafukování. A to vám tedy na dokonalosti rozhodně nepřidá.

Přečtěte si také: Které ovoce v létě konzumovat, abychom doplňovaly tekutiny, ale nezakyselovaly si organismus?

4. Dostatek vody

Aby naše tělo vyplavilo přebytečnou vodu, potřebuje dostatek tekutin. Nejlépe samozřejmě čisté vody. Přes den vypijte alespoň osm sklenic po 200 ml. Během horkých letních dnů klidně i více. Nejenže pomůžete své figuře, ale pozitivní efekt uvidíte i na pokožce. Bude mnohem zářivější, hydratovanější a pevnější.

5. Pozor na sůl

Nepřítelem v boji s kily na bříšku není jen cukr. Sůl je dokonce možná o něco horší. Zadržuje totiž v těle vodu a tím pádem vám chtě nechtě přidává několik centimetrů na obvodu. Proto pokud toužíte po pěkné postavičce, snažte se soli opravdu vyhýbat

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..