Supermodelka Tereza Maxová žije pohádkový život: Krásu a šarm zdědila po matce, která vypadá úplně skvěle

Je úspěšná, vypadá dokonale a žije svůj vlastní sen. Topmodelka Tereza Maxová. Navíc i po letech má doma vážnou konkurenci! Samy budete překvapeny koho!

Zdroj: instagram.com/terezamaxova
Zdroj: instagram.com/terezamaxova

Známá česká topmodelka s úspěšnou kariérou, dokonalým vzhledem a idylickým rodinným životem skutečně žije svůj vlastní sen. A je to i vidět. Kráska doslova září a nikdy snad nevypadala lépe. Mnohé mladší kolegyně jí mohou šarm a sexappeal závidět.

Samozřejmě Tereza se o sebe i příkladně stará, ale geny také udělaly své. Ptáte se, po kom něžná plavovláska zdědila dokonalé rysy a perfektní postavičku? Po mámě Aleně.

Ta vypadá opravdu neskutečně. Nechybí jí půvab, šarm a grácie. Chvíle strávené spolu si máma s dcerou užívají plnými doušky.

Mohlo by vás zajímat: Česká topmodelka Bára Podzimková otevřeně o své pleti: Díky této zpovědi si získala obrovskou přízeň!

Tereza je i po 45-ce neustále v modelingu žádaná a my se vůbec nedivíme proč. Samozřejmě z množství nabídek si už vybírá. Prioritou pro ni je rodina, se kterou se snaží trávit co nejvíce času.

Něžná kráska je známá tím, že si vychutnává každý okamžik absolutně naplno. Právě to je podle ní základní esencí šťastného života a perfektním vzhledu.

Pokud se člověk naučí těšit z maličkostí, okamžitě se mu změní vše k lepšímu. Vždyť i krása přece vychází zčásti zejména z vnitřku. Něco na tom bude, nemyslíte?

Přečtěte si také: Seznamte se s českou modelkou Hanou Jiříčkovou: Taková sexy je ve skutečnosti!

Foto:
instagram.com/terezamaxova
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..