Léto ještě nekončí! Jak zařídit, aby naše odhalená pleť vypadala zdravě a sexy?

Možná vás překvapí, že víc než velké výstřihy nebo minisukně dokáže muže zaujmout krásná, opálená a zdravá pleť, která volá po dotyku. Ne každá z nás dostala do vínku takovouto zářivou pleť úplně bez námahy.

Léto ještě nekončí! Jak zařídit, aby naše odhalená pleť vypadala zdravě a sexy?
Léto ještě nekončí! Jak zařídit, aby naše odhalená pleť vypadala zdravě a sexy?

Navíc, často i vlastním přičiněním přispíváme k tomu, že je naše pleť unavená, nemá zdravou barvu, tvoří se akné, či dokonce pigmentové skvrny, prohlubují se vrásky a pleť je suchá a bez života. Ale dost bylo negativního úvodu! Stejně, jako se staráme o svoje auto nebo oblečení, potřebuje také naše pleť důkladnou péči. A tím nemyslíme hodiny strávené v koupelně před zrcadlem. Pomoci vám může jeden malý (velký) zázrak jménem kolagen.

Kolagen je pro pleť přirozený

Kolagen se v našem těle nachází přirozeně. Jako děti ho máme (většinou) dostatek, protože tělo si ho dokáže vyrobit samo. Bohužel, příroda to zařídila tak, že s věkem produkce kolagenu v těle klesá, a po 35. roce se už netvoří téměř vůbec. Kromě vlasů, nehtů či kloubů se tento úbytek projeví také na naší pleti. Jeho nedostatek můžete doslova pozorovat v zrcadle. Používání kvalitní kosmetiky je důležité, ale kolagen je potřebné dodat tělu zejména zevnitř.

Vrásky nemusí přicházet jen s věkem

Časté slunění i v poledních hodinách, spálení a následné sloupání kůže, pravidelné návštěvy solária či chlórovaná voda, to všechno pleť vysušuje a vytváří drobnější, ale i hlubší vrásky. A to nejen na obličeji, ale také na rukách, dekoltu, kolenech a jiných místech. V prví řadě je třeba eliminovat negativní vlivy, tedy opalovat se zdravě, používat ochranné přípravky a soláriu se raději vyhýbat. V druhém kroku ozdravíte pleť kolagenem. Jak? Když ho do těla doplníte v kvalitní formě, suché a mimické vrásky se jím krásně vyplní a vyhladí.

Nohy jako z časopisu. A bez celulitidy

Mít pevné, štíhlé a opálené nohy, to opravdu zvedne sebevědomí! Ale když jsou plné popraskaných žilek, ukrýváme je raději v kalhotách. Vytáhněte šortky a sukně, protože kolagen vám umí pomoci také s tímto problémem. Navíc pokud bojujete s celulitidou, a ještě jste nezačali dělat dřepy, začněte. A po cvičení podpoříte její vymizení právě kolagenem. 

Když nechcete být na suchu

Suchá pleť nemůže vypadat zdravě a bezchybně. Objeví se zčervenalá místa, která mohou nepříjemně svědět. Na suchých a popraskaných rtech nevynikne žádná rtěnka ani lesk. Suchá pleť navíc vypadá starší a tím vám přidává roky. Jak pleť a rty správně hydratovat? Dodržování pitného režimu je samozřejmostí, ale k dlouhodobé a kvalitní hydrataci pomůže pleti kolagen. Ten neustále obnovuje kožní buňky a pokožku dlouhodobě hydratuje.

Strašák jménem pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny jsou opravdu nepříjemnou estetickou nedokonalostí. Opálení pleť nesjednotí, naopak pigmentové skvrny ještě víc vystoupí. Důležitá je hlavně prevence, tedy snažit se eliminovat rizikové faktory. Pokud se u vás už pigmentové skvrny objevily, vyzkoušejte, jak kolagen zapůsobí na jejich zesvětlení. Budete překvapené.

Dopřejte svému tělu kolagen, který zná

Není kolagen, jako kolagen. Je nezbytné jej dodat tělu ve správné formě, ideálně takové, která se nejvíc podobá našemu lidskému kolagenu. Kolagenových doplňků je na trhu opravdu mnoho a je na vás, který si vyberete. Vždy si ale pozorně přečtěte, z čeho jsou vyrobené a jakým způsobem. Nejefektivněji se vstřebává čistý hydrolyzovaný bio-aktivní kolagen. My doporučujeme Inca Collagen, protože jde o čistý mořský hydrolyzovaný kolagen s 3000 mg kolagenu v jedné denní dávce. Kolagen má navíc tu skvělou vlastnost, že putuje přesně tam, kde ho tělo nejvíc potřebuje. Vyzkoušejte měsíční nebo dvouměsíční kúru a uvidíte, jak se ho vaše pleť a tělo krásně napije.

VIDEO: Inca Collagen pro vaši krásu 

Foto:
Inca Collagen
Zdroj:
PR článek

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..