Schwarzkopf Elite Model Look 2018 má své vítěze: Tyto obličeje právě odstartovali svou modelingovou kariéru

V Španělském sále Pražského hradu se ve čtvrtek 30. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každý rok přihlásí statisíce zájemců z více než 35 zemí světa, zná již jména svých vítězů pro Českou a Slovenská republiku!

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Stali se jimi Marie Sýkorová a Martin Burian za Českou republiku a Jasmína Simová a Jakub Janírek za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále, které se uskuteční koncem roka v jedné ze světových metropol, kde si 15 TOP finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 750 000, - EUR.

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelky a obličeje soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kociánová, ředitelka Scouting Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: "Těší mě úspěch finálového galavečera. Hosté si užili tento hudebně-módní večer, který svou krásou rozzářily nádherné finalistky a finalisté. Španělský sál Pražského hradu umocnil exkluzivitu celého prestižního večera."

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně našlápnuto k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. "Finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR opět pomohlo odstartovat kariéry mladých modelek a modelů z Čech a Slovenska. Všichni finalisté budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry topmodelek jakými jsou Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Miša Kocianová, Denisa Dvořáková či Michaela Hlaváčková. Doufám, že postup na světové finále Elite Model Look přinese národním vítězům a vítězkám takové možnosti jako Janě Tvrdíkové, Báře Podzimkové a Evě Klimkové, které se staly světovými vítězkami," dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Čestnou předsedkyní poroty 27. ročníku projektu Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala topmodelka a ambasadorka Planet Positive Hana Jiříčková. Jako v předchozích ročnících, i letos se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Linda Nývltová a další.

O vynikající hudební zážitek se v rámci finále postarali Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Finálovým večerem provázel Jakub Prachař.

Jedním z módních partnerů finálového večera byla společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek v čele se značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Dior Homme zda nově populární Streetwar značku Off White. Své butiky provozuje na hlavním pražském nákupním bulváru - Pařížské ulici. U příležitosti 100. výročí vzniku Československa finále představilo i výběr z tvorby českého módního návrháře Jakuba Polanky a slovenského návrháře Marcela Holubce.

Projekt Elite Model Look se i letos spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po dlouhodobé úzké spolupráci se světově známými celebritami včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. "Je mi potěšením, že jsme se značkou Schwarzkopf mohly být již po osmé partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Světové úspěchy českých a slovenský finalistů z minulých let jsou jasným důkazem špičkové úrovně a prestiže této soutěže v ČR a SR a smysluplnosti naší spolupráce. Českým a Slovenským vítězům a vítězkám přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich další kariéře", říká k projektovému partnerství Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Henkel ČR a ředitel divize Beauty Care ČR a SR.

Každoročním partnerem soutěže je značka Rowenta, která ve spolupráci s agenturou Elite vyvíjí produkty pro vlasovou péči řady Rowenta pro Elite Model Look. Do projektu se opět zapojila značka Profimed, která se věnuje profesionální péči o zuby. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistů se stala značka ARTDECO.

Dalšími partnery byly lifestylový magazín Feminity a značka STOPKA prezentující dokonalý výběr v oblasti interiérů.

V průběhu dubna a května se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhlo od 24. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde byly zároveň finalisté a finalistky ubytováni. Před zahájením galavečera měli hosté možnost si vychutnat exkluzivní šampaňské Nicolas Feuillatte. Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.

Foto:
Vlado Anjel
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..