Cindy Crawford po letech přiznala, proč ztroskotalo její manželství s Richardem Gerem

Mnozí říkali, že Cindy Crawford byla skutečnou Pretty Woman pro Richarda Gere. Ona mladá, ještě ne tak zkušená, on už slavný bohatý a šarmantní herec. Nicméně ačkoliv se vzali, jejich manželství ztroskotalo a modelka po letech prozradila i proč. Z tohoto bychom si měly vzít příklad...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Cindy byla prý Richardova Pretty Woman

Cindy Crawford se setkala s Richard Gere na grilování se samými hollywoodskými hvězdami ještě v roce 1988 a právě tam si padli do oka. Tehdy měla modelka sice již dobře našlápnutou kariéru, avšak stále byla mladá, hledala se a rostla. Richard byl již však tehdy úspěšný herec s charismatem staršího, zkušenějšího muže,kterému by neodolala asi žádná z nás. O čtyři roky později se vzali v Las Vegas a mnozí o Cindy mluvili jako o jeho reálné Pretty Woman (samozřejmě s výjimkou pasáže o prostitutce). Sama modelka řekla, že díky němu se naučila "jak být slavná". Památnou je právě tato fotografie z období jejich vztahu, kdy mladá Cindy zazářila na červeném koberci po boku herce a dokonce ho až zastínila v modelu od Versaceho.

Mohlo by vás zajímat: Roztomilá dětská módní ikona už v útlém věku: Inspirujte se nejlepšími letními outfity malé princezny

Spekulace o rozpadu manželství

Existovaly i různé spekulace o tom, co stojí za rozpadem jejich manželství. Veřejnost a bulvár se pohrávaly i s myšlenkou, že jejich manželství bylo jen marketingovým tahem, aby z něj oba co nejvíce vytěžili. Dokonce říkali, že Richard byl ve skutečnosti homosexuálem, na což Cindy reagovala vtipně: "Vzhledem k počtu žen, se kterými se pojí, kdy měl čas být homosexuálem?" Citoval ji magazín Instyle.

Své sehrál i věkový rozdíl

Cindy však po letech připustila, že svou roli tam sehrál právě i věkový rozdíl, který byl skoro15 let: "Měla jsem teprve 22 let, jako mladá žena jsem se stále hledala a on měl už 37 let. Myslím, že 20 let je pro ženu takový čas, kdy začíná jít svou vlastní cestou, cítí vlastní sílu, kterou spojuje se svou vnitřní silou. A je těžké udělat to a je obtížné přizpůsobit to ve vztahu, protože o čem si člověk myslel, že je pro něj určeno, najednou to už tak není. Myslím, že jsem byla v 22 letech více ochotna být s tímto v pořádku a následovat ho, ale pak jsem začala myslet jinak. Chtěla jsem následovat samu sebe, jít někdy i vlastní cestou," otevřeně přiznala Cindy.

Čtěte také: Ruská kráska Natalia Vodianova: Takto učí svých pět ratolestí vzájemné lásce a porozumění

Byli mnohým, ale nikdy ne přáteli

Nicméně Cindy přiznává, že kromě věkového rozdílu byla v jejich vztahu se slavným hercem přítomna ještě jedna věc, která zapříčinila rozpad jejich manželství: "Myslím, že část problému v našem vztahu byla, že jsme byli oba mnoho jiných věcí, ale nevím, zda jsme byli někdy přátelé - jako kolegové, protože já jsem byla mladá a on byl prostě Richard Gere," dodává nestárnoucí modelka. Přesně toto je důvod, proč se i dnes mnohé běžné páry po letech rozcházejí, protože láska by měla být založena na vzájemném přátelství. Když vyprchá zamilovanost, přátelství je to, co dokáže vztah udržet.

Nepřehlédněte: Bikini modelka se postarala o rozruch na molu: Hrdě nesla svou 5-měsíční dcerku a kojila ji

Ale od té doby už přešlo mnoho času a oba na sebe vzpomínají jen v dobrém. Každý z nich si pak život zařídil jinak a Cindy je již dlouhá léta šťastná po boku svého manžela, Randeho Gerbera, se kterým má dvě úžasné děti, na které je právem hrdá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..