Stlačením těchto bodů na dlani si zlepšíte kvalitu života: Dokáží pomoci s bolestí a zbavit nervozity

Pokud máte za sebou náročný den, cítíte se unavené, bez energie, máme pro vás expresní řešení. Víme, jak si zaručeně "dobijete" baterky: Starodávná metoda japonského léčení totiž zharmonizuje vaše tělo i duši za pár vteřin. A nejlepší je, že to dokážete samy!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I když jste o tom možná ještě neslyšely, naše ruka dokáže prý malé zázraky. Generace starších japonců totiž tvrdí, že úplně každý prst na ruce je spojen s určitým orgánem a zároveň i emocemi. Takže pokud vás během dne přepadne bolest hlavy, migréna, či pocit úzkosti, stačí jen vědět, který bod si třeba stlačit. Jednoduchá masáž prstů prospěje vašemu tělu i duši. Podívejte se spolu s námi jak to funguje!

Inspirujte se: Zlepšuje pokožku, pomáhá při hubnutí a dodá energii: Jaké zázraky dokáže kokosová voda s vaším tělem?

Palec

Co se týče orgánů, ovlivňuje zejména žaludek a slezinu. Z emočního prožívání je důležité vyvinout na něj tlak, pokud cítíte úzkost nebo vás trápí deprese.

Ukazováček

Stlačením tohoto prstu dokážete ulevit od bolesti zubů, svalů, ledvin. Navíc pokud neustále bojujete s pocity strachu, či zklamání, zaměřte se právě na ukazováček. Uvidíte, že stačí pár jemných stlačení a bude vám mnohem lépe.

Prostředník

Pokud vás trápí problémy se žlučníkem nebo játry vyvíjejte mírný tlak na prostředníček. Tento prst má stejně vliv i na náš nevysvětlitelný hněv a nerozhodnost.

Prsteníček

Plíce a tlusté střevo zase dokážete ovlivnit tlačením na prsteníček. Navíc je propojen s emocemi, které v nás vyvolávají a zapříčiňují smutek.

Malíček

Pokud trpíte nedostatkem sebevědomí a chybí vám životní optimismus, zaměřte se na malíček. Z orgánů má přímé napojení na srdce a tenké střevo. Tak co, jdete spolu s námi japonskou metodu Jean Shin Jyutsy zkusit?

Mohlo by vás zajímat: Naučte se těchto 5 ranních rituálů a vaše životní energie se zaručeně zvýší!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..