Prohlídka těch nejbláznivějších pouštních modelů: Tyto modelky to na Burning Man umí roztočit

Není poušť jako poušť. Sahara prahne po vodě, kdežto americká poušť se každý rok promění na dokonalý festival s nezaměnitelnou atmosférou. V jakých outfitech si ho letos užívaly známé krásky světového showbyznysu?

Zdroj: instagram.com/marthahunt
Zdroj: instagram.com/marthahunt

Maminka ví jak se odvázat

Modelka Candice Swanepoel je krátce po porodu svého druhého potomka, ale ani tento rok si nemohla nechat ujít perfektní letní párty v poušti. Její fotky odkazují na dokonalou pohodu, kterou si se svými oblíbenými interprety a kamarádkami naplno vychutnávala.

Přečtěte si také: Krásky, o kterých si celý svět myslí, že jsou dvojčata: Dostanou tyto krásné sestry i vás?

Nesmrtelné duo

Pokud jste na předchozí fotce neměly možnost vidět Candice v plné její parádě, vychutnejte si její stylový outfit právě i s její modelkou a kolegyní Marthou Hunt. Obě volily převážně bílou barvu a tento rok se sladily i výběrem kožešiny.

Síťka na celém těle

Jak jinak, i modelka Lais Ribeiro, se pořádně vyřádila při výběru oblečení na Burning man 2018. Body, které jí obepínalo i nohy zahalovalo celou její postavu pouze jako jemná rybářská síť. Modelka si vyhrála s doplňky v podobě barevných vlasů a brýlí, které připomínaly ty lyžařské.

Mohlo by vás zajímat: Eva Longoria a Victoria Beckham nejsou jen přítelkyně, ale i skvělé matky: I tyto věci spojují jejich styl výchovy

Foto:
instagram.com/marthahunt, instagram.com/angelcandice, instagram.com/laisribeiro
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..