Královna popu Madonna slaví 60-tku a ženám vzkazuje: Základem je znát své tělo a nikdy se nevzdávat

Blonďatá hříva a různorodé převleky se staly jejími ikonickými znaky. Popová star Madonna právě oslavila své šedesáté narozeniny, avšak její pleť i tělo vypadá, jako kdyby měla stále třicet. Jak se uchovává neustále ve formě? Tyto její zázračné tipy pomohou i vám!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Proslavila se skladbami, které prozrazovaly o ženské podstatě více, než by měly. Známé songy si zpívají ženy po celém světě a ještě pořád obdivují její sexapel a neustálou vytrvalost. V čem tkví Madonnino mládí a věčný životní elán?

 

Mohlo by vás zajímat: Eva Longoria a Victoria Beckham nejsou jen přítelkyně, ale i skvělé matky: I tyto věci spojují jejich styl výchovy

Od mládí věděla, kdo je

Madonna si postavila svou kariéru nejen na originálním hlase. Za jednoznačně ikonické a unikátní jsou do dnešních dob pokládány i její kostýmy, typický podprsenkový korzet či síťované punčošky. Diva jednoduše věděla, jak to roztočit na pódiu a dopřát svému vystoupení tu pravou šťávu.

V průběhu let měnila své návyky

Zpěvačka nikdy nelenila a neustále zvelebovala své tělo i mysl. Madonna byla od mládí věrným fanouškem tance a samozřejmě, tak jako většina celebrit, i ona se spoléhala na svého osobního trenéra. Dokonce s ním trénovala i s Gwyneth Paltrow. Tato trojice si pomáhala k vzájemné motivaci a vyšším výkonům.

Jógu střídalo posilování

Od roztleskávání v mládí, překlenula zpěvačka k běhu, který praktikovala ještě předtím než se stala naplno slavná. Když byla Madonna těhotná se svou dcerou, rozhodla se vyměnit tyto akční sporty za jógu. V té době ji praktikovala i 4krát týdně. Později opět přesedlala na posilování a svému tělu i v 60-tce dopřejte pořádně tvrdý trénink.

 

Přečtěte si také: Vlasové proměny Victorie Beckham: Jak to, že dnes vypadá mladší než kdysi s krátkými vlasy?

Klíčem k úspěchu je vyrovnanost

Od Madonny se můžete naučit, že cvičení, to není jen povinnost. Jeho obměňování je samozřejmé, přísluší věku a má své obrovské výhody. Část života můžete věnovat józe, část běhu či tanci. Neměly byste však zanevřít na pohyb jako takový a dopřát si ho v přiměřeném množství. Základním klíčem k úspěchu je znát své tělo a nikdy se nevzdávat!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..