Róby z gala večera SEML2018: Nádherná Barbora Bergová, Zorka Hejdová zazářila v šatech Michaela Kováčika

Finále modelingové soutěže na Pražském hradě se neslo ve znamení nejen ženské krásy. Takové šaty si na dress code "black tie" vybraly známé češky, které nezaostávaly krásou ani za modelkami.

Zdroj: instagram.com/barbora.bergova, instagram.com/zorkahejdova, instagram.com/petrasvoboda
Zdroj: instagram.com/barbora.bergova, instagram.com/zorkahejdova, instagram.com/petrasvoboda

Dlouhé šaty byly ve Španělském sále Pražského hradu nutností. Barevnost a různé materiály se odrážely na róbách dam, které přišly podpořit mnohé mladé modelky a modely v jejich začínající kariéře. Tyto dámy z Čech rozhodne věděly, co dělají.

Přečtěte si také: Synkové Simony Krainové rostou jako z vody: Také toto se jim Simona snaží neustále vštěpovat

Barbora Bergová

Barbora Bergová, PR zástupkyně různých vychytaných módních značek a nadšenkyně módy samotné, volila na finálový večer šaty s roláčkem v jemné krémové barvě. Tento model doplněn o červené výšivky pocházel od značky Vilshenko, která vytváří modely plné ženskosti ve spojitosti s folklórem.

Eva Perkausová

Moderátorka televize Prima, Eva Perkausová, ladila šaty nejen ke svým očím. Hluboká modrá barva kontrastovala s jejím blond vlasy, které si nechala upravit pouze do přirozeného účesu. Celkový look doplnila pouze jemnými stříbrnými doplňky.

Petra Svoboda

Moderátorka Petra Svoboda se na finále Schwartzkopf Elite Model Look pro Českou republiku a Slovensko, předvedla v éterickém modelu. Pastelové šaty od značky poner zaujaly na první pohled a z moderátorky udělali vílu.

Agáta Prachařová

Modelka a moderátorka Agáta Prachařová vsadila na průhledné sexy šaty. V šedé róbě od Michala Marka vynikla její štíhlá postava. Její manžel, Jakub Prachař večer moderoval a ona mu byla oporou v hledišti.

Zora Hejdová

Moderátorka Zora Hejdová, proměnila asymetrický model od Michaela Kováčika na dokonalou večerní róbu. Průhledná látka jí dodávala na lehkosti a jemný materiál pěkně padal dolů až k nohám krásné moderátorky.

Mohlo by vás zajímat: Topmodelka Daniela Peštová je více okouzlující než před 14 lety: Jak to dělá, že vypadá stále mladší?

Lucie Borhyová

Červené šaty předvedla moderátorka Lucie Borhyová. Jednoduchý model, který zvýrazňoval křivky, doplnila o stříbrné boty a malou kabelku. Nejkrásnějším doplňkem však byl pro Lucii její úsměv.

Foto:
instagram.com/barbora.bergova, instagram.com/zorkahejdova, instagram.com/petrasvoboda, instagram.com/evaperkausova, instagram.com/agatahanychova, Profimedia, Vlado Anjel
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..