VIDEO: Grand Finale Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Jaké róby zvolily naše česko-slovenské modelingové hvězdy?

Grand Finale prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 máme za sebou. Co si oblékly modelky do historických prostorů Španělského sálu na Pražském hradě?

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look

Dress code byl dán jasně: Black Tie. Na takovou výjimečnou příležitost, jako je tato, není potřeba

experimentovat. Svou výjimečnost si zachovává právě díky dodržování předepsané etikety.

Feminity TV: Gala večer Schwarzkopf Elite Model Look 2018 ve Španělském sále Pražského hradu

O tom, že slavnostní finálový večer 27. ročníku Schwarzkopf Elite Model Look byl na vysoké úrovni a nádhernými róbami se to tam jen hemžilo. V čem zazářily modelky?

Čtěte také: Supermodelka Tereza Maxová žije pohádkový život: Krásu a šarm zdědila po matce, která vypadá úplně skvěle

 

 

Pavlína Němcová

Topmodelka Pavlína Němcová patří mezi stálé hosty a toto výjimečné vyvrcholení prestižní modelingové soutěže si nenechá, pokud může, ujít. Je to nádherná a silná žena, prezentuje to i výběrem šatů.

Jana Tvrdíková

Modelka Jana Tvrdíková vypadala v něžně "baby" růžové v tento večer jako panenka. Zástupkyně nové generace modelek má v sobě kouzlo, kterým si dokáže podmanit pozornost každého, aniž si to uvědomovala. V róbě Bottega Veneta z portfolia LBM jí to takto slušelo.

Karolína Mrozková

Modelka Karolína Mrozková v sametových oranžových šatech typu kimono působila oslnivě. Róba pocházela z dílny Bottega Veneta od LBM. Karolína prezentuje přirozenou krásu nejlépe, jak se dá.

Erika Palkovičová

Modelka Erika Palkovičová odprezentovala barvu roku, jakou je fialová, opravdu na výbornou a v róbě Valentino vypadala krásně. Plavovláska se za poslední roky zařadila nejen mezi úspěšné modelky, ale i inspirující osobnosti.

Michaela Kociánová

Hrdá ambasadorka projektu pro ČR Michaela Kociánová vynesla stříbrnou róbu Vivienne Westwood kopírující její siluetu. Jednoduchá vizáž zvýraznila její přirozenou krásu a charisma, která z ní srší.

Barbora Brušková

Barbora Brušková je typický modelkovský chameleon. Její vizáž už prošla různými proměnami a vždy je velmi okouzlující. U ní nikdy nevíte, čím překvapí a daří se jí to přirozeně dobře. V modelu z dílny Marcel Holubec W vypadala ikonicky.

Podívejte se: Česká topmodelka Daniela Peštová a její dokonalý letní šatník: Tyto kousky si neváhejte zajistit i vy

Hana Jiříčková

Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek, která se zároveň stala čestnou předsedkyní poroty 27. Ročníku Schwarzkopf Elite Model Look 2018. V poutavých šatech Versace z LBM Pařížská byla Hana Jiříčková absolutní hvězdou večera.

Alexandra Gachulincová

Modelka Alexandra Gachulincová je osobnost, kterou vnímáte už z dálky, a to i tehdy, když má na sobě černé jednoduché šaty značky Marcel Holubec W, jehož tvorbu má Sasha velmi ráda. Musíme říci, že tato elegance jí velmi svědčí.

Denisa Hromkovičová Dvořáková

Ambasadorka pro ČR Denisa Hromkovičová Dvořáková zraje do krásy. Topmodelka s postavou bohyně zvolila šaty v třpytivém módě z dílny legendární Vivienne Westwood.

Linda Nývltová

Linda Nývltová slaví 20. let na scéně, věřily byste tomu? Vypadá úchvatně. V tomto sofistikovaném outfitu Marcel Holubec W byla hvězdou večera. Velmi zdařilé.

Magdaléna Havlíčková

Modelka Magdaléna Havlíčková měla na sobě trend letošního podzimu, který zhotovil Jakub Polanka. Color blocking v podobě červeno-oranžové s růžovou si oblíbili nejen designéři, ale i světové módní ikony a influenceři.

Eva Klímková

Česká modelka Eva Klímková měla na sobě šaty Valentino v pudrovém odstínu, které vytvářely dojem tón v tónu. Eva má zajímavou tvář a celkově v tomto stylingu působí rovněž jako její kolegyně - jako panenka.

Michaela Gabriel Hlaváčková

Svou přítomností přišla podpořit řady finalistů a kolegů i topmodelka Michaela Gabriel Hlaváčková. Ta je součástí Elite rodiny už čtrnáct let a stále je na ní co obdivovat. Máma dvou synů přišla na galavečer v šatech v takovémhle barevném provedení, opět z dílny Marcel Holubec W.

Dorota Kullová

Modelka Dorota Kullová byla také součástí tohoto velkolepého finále. Svá kráska měla na sobě černé šaty s krajkou od Givenchy, které patří mezi ultimátní klasiku.

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look, Vlado Anjel, Profimedia, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..