VIDEO: První pocity vítězů Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Již brzy tyto tváře vyrazí do světa

Během finálového večera SEML 2018 pro Českou republiku a Slovensko jsme měly možnost vidět několik nádherných mladých lidí, kteří soutěžili o své postavení ve světovém modelingu a o postup do velkolepého finále v zahraničí. Tyto čtyři tváře se stali absolutními vítězi.

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Za Slovensko se vítězi stali Jasmína Simová a Jakub Janírek. Českou republiku budou v zahraničí reprezentovat Marie Sýkorová a Martin Plevel. Světové finále se uskuteční koncem roku v některé ze světových metropolí, kde si 15 TOP finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite Model Management v hodnotě až 750 000,- Eur.

Přečtěte si také: Představujeme vám finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Rozhodněte o budoucí hvězdě modelingu!

 

Feminity TV: Čtyři výherci nám prozradily, jaké bylo pro ně velkolepé finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018

Během finálového večera jsme měly možnost vidět finalisty v různých polohách. Předvedli krásné róby, ale i oblečení a módu hodnou běžných dní. Příprava, kterou absolvovali před finále se proto vyplatila a svým divákům a podporovatelem předvedli na molu jen to nejlepší.

Mohlo by vás zajímat: Schwarzkopf Elite Model Look 2018 má své vítěze: Tyto obličeje právě odstartovali svou modelingovou kariéru

 

Tyto mladé obličeje budeme mít možnost v modelingu ještě vidět. Svou kariéru pouze odstartovali, ale i tak už nabrali potřebné sebevědomí, které je pro tuto profesi tak důležité. Absolvovali fototesty a pochopili, co všechno zahrnuje práce modelky či modela. Prohlídky a velké finále byly pouze krásným zakončením jejich snahy o zlepšení se v této profesi.

Foto:
Vlado Anjel Video: Martin Bublavý
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..