Nemá velikost XS, ale i tak je to kus: Tato kráska rázně ukazuje světu, o čem je ženská krása a nebojí se to přiznat

Svět je jaksi prosycen všemi vyumělkovanými modelkami, které se předvádějí pouze na základě své štíhlé postavy. Světový modeling, to už dávno není pouze pěkná tvářička a dokonalé míry.

Zdroj: instagram.com/missmiakang
Zdroj: instagram.com/missmiakang

Mia Kang, úspěšná modelka, ještě před pár lety pochybovala o svém těle. Podle jejích modelingových záběrů by se vám však mohlo zdát, že je dokonalá. Jak je však možné, že cítila tato exotická kráska nejistotu?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Top: I was on set for an ad for a slimming product and was so insecure and scared that I was going to get fired because I was too big. I starved myself for days for this shoot. I was anorexic, addicted to cigarettes, black coffee, cocaine, laxatives, diuretics and just about anything else that could help me stay a size 2. Believe it or not I was one of the bigger girls in the modelling circle at that time, and the final images for this ad were photoshopped so I was skinnier. Bottom: Me today, still modelling at size 8. I eat meals, quit everything I was addicted to, I'm healthy and strong. It's a new body for me. I am still learning to love my new attributes and tell myself that I'm beautiful. I spent my life in an industry where thigh gaps and protruding collarbones, ribs and hipbones is beautiful...now at 29 years old to reprogram that thinking is difficult. I get overwhelming moments where I hate myself and just want to go back to how I was before. I'm recovering. Stay strong - it gets better, I promise. Whether it's a good day or a bad day, love yourself and be fearless. I want to put the images out there that I never had. I want to tell my story because I don't want young girls and women to go through what I did. I want to change this industry and show that HEALTH is what we should promote. I want to give representation to everyone in between sample and plus size and to everyone who doesn't fit into a box. I want women to love themselves and their bodies because we possess a certain type of magic, power and strength that is the epitome of beauty.

Příspěvek sdílený Mia Kang (@missmiakang),

 

Přečtěte si také: Plus size modelky: Nový fenomén dává prostor vyniknout ženám, které jsou na své křivky patřičně hrdé

Svět ji tlačil do něčeho, co sama nechtěla

Focení kampaní a cestování po celém světě se dívkám z modelingu dokáže dostat pořádně pod kůži. Všechno to krásné, co často ukazují na sociálních sítích, střídá i neustálá dřina a snaha o dokonalost. Mia Kang se přesně toto pokoušela zastavit u sebe samé.

Sebevědomí jí stouplo

Nedokázala snést všechën ten tlak, který káže pravidla a ukazuje jak má vypadat dokonalost. Podle ní je každá žena krásná taková, jaká je. Nikdy se však jako modelka nepřestala snažit. Cvičení a zdravá strava je u ní na denním pořádku. Necítí se však příšerně, když si jednou za čas dopřeje i běžné radosti života.

Mohlo by vás zajímat: Jaký je rozdíl mezi opravdovými modelkami a instagramovými kráskami, které se jimi nazývají? Porovnali jsme je

Ukazuje mladým dívkám jako žít

Taková proměna u významné modelky si žádá určitě dostatek sebevědomí a odhodlání. Tyto dvě vlastnosti Mii rozhodně nechybí. Takovou cestu by si podle ní měly vybrat i mnohé jiné modelky. Měly by se naučit milovat své tělo a nejen podléhat názorům společnosti, které jsou někdy zdeformované. Tleskáme jí!

 

Foto:
instagram.com/missmiakang
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..