VIDEO: Andrea Verešová nabízí recept na štěstí: Tato vlastnost ženy je podle ní nejdůležitější

Krásná modelka Andrea Verešová se nedávno stala kmotrou a hlavní tváří kosmetiky lékařky Aleny Pallove. Alena si pro svůj nový řadu přírodních produktů nemohla vybrat lépe. Andrea srší štěstím a vypadá naprosto božsky.

Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial

V Česku i na Slovensku je považována za jednu z nejkrásnějších žen současnosti. Své postavení v světovém modelingu si obhajuje každou zdařilou kampaní, kterých nikdy nebylo málo. Jak se však tato úspěšná matka, manželka a modelka udržuje v nejlepší kondici?

Přečtěte si také: VIDEO: První pocity vítězů Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Již brzy tyto tváře vyrazí do světa

Nedá dopustit na tento typ sportu

Sama Andrea je dost aktivní ženou. Neposedí na jednom místě a nové výzvy ji přímo lákají. Svou touhu po neustálé změně přenesla i na své děti, které s radostí sportují spolu s ní.

 

Feminity TV: Viz rozhovor s Andreou Verešovou, v němž přiznala, které procedury by doporučila opravdu každé ženě:

 

Důležitost samoty

Krásná modelka však přiznala, že někdy si čas na sebe musí dopřát i na úkor množství povinností. Relaxování a prohlubování poznání vlastního já, je pro ni v současné uspěchané době nesmírně důležité. Každé ženy by proto doporučovala klid, který najde jedině tehdy, pokud je v míru sama se sebou.

Mohlo by vás zajímat: Hubnutí podle věku: Po 30-tce se zaměřte na dřepy, v 40-tce dosáhnete lepších výsledků takhle

Vyváženost nejen v životě

Kromě harmonie ve vztazích si Andrea zakládá i na harmonii ve svém zdraví. Její jídelníček obsahuje množství čerstvých, nejlépe lokálních surovin, které během teplých měsíců tvořily hlavně ryby. Samozřejmě ví, že za dobrý metabolismus děkuje i svým genům. Nikdy však nezůstává nevděčná a nebere své tělo a jeho návyky na lehkou váhu. Jak sama říká, nejdůležitější je, být sama se sebou spokojená.

Foto:
instagram.com/andreaveresovaofficial, Vlado Anjel Video: Vlado Anjel
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..