Nejstylovější módní doplňky podle členky královské rodiny: Amelia Windsor klade své módní nároky řádně vysoko

Je sice členkou britské královské rodiny, avšak její styl mluví o něčem jiném. Mladičká modelka Amelia Windsor je ikonou, která může ke stylovému já inspirovat i vás.

Zdroj: instagram.com/amelwindsor
Zdroj: instagram.com/amelwindsor

Krásná blondýnka Amelia je vzdálenou příbuznou královy Alžběty. Kdyby ji však ona sama viděla v její běžný den, asi by spadla na zadek. Amelia je totiž rebelkou a dává to světu pořádně najevo. Její styl oblékání je velmi módní a zcela odlišný od toho, který máme možnost poznat z královských akcí. Tyto trendy podzimní kousky doporučuje tuto sezónu i vám.

Přečtěte si také:

Objevte v sobě šelmu

Amelia je sice něžnou kráskou, ví však jak se ukázat i v divokém světle. Zvířecí motivy tento podzim rozhodně nemohou chybět mezi jejími doplňky. Ať už na kabelce nebo na sukni, Amelia ví, jak zaujmout!

Pohodlí po celý den

Jelikož se Mel živí i jako modelka, její nohy jsou dlouhodobě vystavovány vysokým podpatkům. Ve volném čase se jim však vyhýbá a preferuje pohodlnou a vzdušnou obuv plnou lehkosti. Velké tenisky zažívají tento rok svůj comeback, proto si i vy najděte svůj vysněný pár a užívejte si pohodlí při chůzi.

Výrazné náušnice

Své uši tato mladá modelka zdobí vším možným, nejen královskými šperky. Má ráda bižuterii, která zaujme na první pohled a každý si ji na poprvé všimne.

Řekněte to svým tričkem

Amelia si během svého života již vytvořila svůj vlastní názor na svět. Cestuje po světě sama a proto nepotřebuje aby jí někdo jiný diktoval, co má sama dělat. Nyní má jedinečnou možnost říci své i na základě trička. Popisy a vzory jsou nyní velmi in!

Mohlo by vás zajímat:

Metalické odstíny

Závan luxusu si snadno přivodíte právě za pomoci barev různých kovů. Amelia má ráda stříbrnou, která pěkně kontrastuje s jejími vlasy.

Foto:
instagram.com/amelwindsor, Topshop, Puma, Asos, River Island, Zara
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..