Muži narození v tomto znamení budou vždy tak trochu přelétaví: Víte, od koho netřeba očekávat stabilitu ve vztahu?

Všichni víme, že znamení, o nás dokáže hodně prozradit. Dokonce i to, zda máme sklony k nevěře. Odhalte spolu s námi, které znamení nepatří právě mezi ty nejstabilnější.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Bohužel je to tak, mnozí muži i v dnešní době nedokážou fungovat dlouhodobě ve stabilním vztahu. Touží objevovat, neustále dobývat a lákají je nová dobrodružství. Víte však na koho byste si měly dát pozor?

Přečtěte si také: Život ve zlaté kleci není tak úžasný, jak si mladé dívky myslí: Takto jsem zjistila, že jsem nakonec tou druhou

Přestože neumí hodně dávat, od vztahu očekávají všechno

Jsou akční, energičtí a impulzivní. Už na první pohled vyzařují silnou sexualitu. Netají se dominancí ve vztahu a milují obdiv a lichotky. Nicméně a ženy jsou jejich slabostí celý život. Paradoxně si však vybírají k sobě křehké partnerky. Potřebují po svém boku někoho, kdo jim bude vždy věrný a bude stát při nich. Oni sami, to však nedokáží. Řeč je o Býcích, Beranech a Střelcích.

Mohlo by vás zajímat: 5 mužských lží, které používají desetiletí a vždy nás jimi dostanou: Na toto si třeba dát pozor při výmluvách

Řídí se heslem: "Změna je život"

Právě muži narození v těchto znameních se řídí heslem, že změna je život. A je jim úplně jedno, zda jde o kariérní oblast, bydlení nebo partnerky. Tak rychle jak se dokáží k někomu připoutat, tak rychle se umí i odpoutat. Umí věci odpouštět, ale nikdy nezapomínají. Proto pokud je kdokoliv z blízkého okolí zradí, v podstatě si od něj pak už celý život drží odstup. Tato rovnice u nich platí i ve vztahu. Rutina je nudí a mají často problém dotáhnout věci do úplného konce. Fakt, že jsou v citech nestálí, je bohužel zodpovědný za to, že budoucnost po jejich boku je pro ženu nejistá. Takže pokud toužíte po dětech, zakládání si rodiny, či svatebních zvonech, na muže v těchto znameních raději rychle zapomeňte. Vyhnete se tak zbytečnému zklamání.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..