Oblíbená domácí aktivita modelky Andrey Verešové: Ani domácí práce tuto krásku nenudí

Mnohé známé ženy se neprezentují jako domácí hospodyňky. Pak je tu opak v podobě Andrey Verešové. Tato krásná slovenská modelka ví, že domov je jejím šťastným místem. Tuto aktivitu miluje a svůj život si bez ní neumí představit.

Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj: instagram.com/andreaveresovaofficial

Své postavení mezi světovými modelkami si vybudovala hlavně díky své kráse. Andrea Verešová však ukazuje, že je mnohem více než jen krásná modelka na obálce časopisů. Je ženou činu, která se nebojí opravdu ničeho. Svým dětičkám dělá radost právě tato její vlastnost!

 

Přečtěte si také: Česká topmodelka Bára Podzimková otevřeně o své pleti: Díky této zpovědi si získala obrovskou přízeň!

Svou kuchyni miluje!

Andrea má svůj vlastní domov nadevše ráda. Když zrovna necestuje nebo nemá jiné pracovní povinnosti v zahraničí, užívá si pobyt strávený v kruhu svých milovaných. Krásná modelka nedá dopustit na své šťastné místo. V jejím případě je jím rozhodně kuchyň!

Domácí je přece jen lepší

Vyvážená strava, kterou Andrea tak miluje, obsahuje také množství zeleniny a ovoce. Sama ráda ví, co právě jí a stravu si proto připravuje i doma. Po létě se pustila i do zavařování. Andrea dává přednost právě tomuto typu potravin. Ví, že její děti i manžel dostávají to nejlepší a domácí. Sama však ve vaření našla velkou zálibu.

Mohlo by vás zajímat: Vylepšující módní pomůcky Kate Middleton: Díky tomuto se vám nebudou zouvat boty či létat sukně

Pobyt venku je pro ni důležitý

Andrea se však nebrání ani ne tak typicky ženským pracím. Z kuchyně ráda utíká i ven, do zahrady. Přesazování květin a sledování jak z nich vyrůstá nový život má podle modelky i mnohem hlubší smysl. Je to pro ni forma relaxu a dokonalého odpočinku.

Foto:
instagram.com/andreaveresovaofficial
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..