Co zabírá na ženy podle znamení zvěrokruhu? Na Panny stačí tento trik, u Lvic se musí chlapi snažit více

Každá jsme jiná a na každou platí jiné triky. Jaký flirt zabírá na ženy jednotlivých znamení a na co všechno se musí chlapi připravit, aby ulovili svou kořist?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vodnář

I když to tak na první pohled nemusí vypadat, ženy narozené v tomto znamení potřebují cítit svobodu a jsou to rebelky. Klasické triky na oslovení, jsou pro ně trapné a raději zkuste vymyslet něco akčního, co pro tuto polovičku můžete spontánně vymyslet. Velmi těžko se však zamiluje, nesmíte ji přestávat bavit.

Ryby

Ryby patří naopak mezi velmi citlivé a zranitelné. Pokud si chcete získat jejich náklonnost, musíte být konzervativní, ale zároveň ten, kdo se toho celého ujme. Ženy v tomto znamení se vztahů bojí a déle nesou následky z nevydařených vztahů. Minulost jim zasahuje do přítomnosti a brání jim žít.

 

Čtěte také: Příliv barev na ženských kostýmech: Takovým kouskům se nebraňte ani vy ve vašem podzimním šatníku

Beran

Beran potřebuje být stále v centru dění a je proto obklopen velkou pozorností, kterou na sebe strhává rád. Ženy narozené na přelomu března a dubna si tvrdě jdou za svým a lákají je spíše "bad boys" než gentlemani. To, co je nejvíce dokáže zaujmout je to, když se kolem muže točí zájem více žen. Ony chtějí být ty, které je trumfnou.

Býk

Ženy ve znamení Býka dokáží nabídnout harmonické zázemí pro rodinu. To, co na ně platí je kombinace humoru s jasnými hodnotami. Je však u nich potřeba počítat s tím, že bývají často žárlivé a od chlapa očekávají, "že si domyslí". Muži však potřebují, aby jim to říkaly na rovinu.

Blíženci

Zdá se, že jedno klidné znamení střídá bujařejší. Blíženci totiž milují si představovat různé situace a okořenit si jimi život. V případě intimity to platí dvojnásob. Nenaletí vám jen tak na nějaké řečičky, mají toho obvykle za sebou ve vztahu více.

Rak

Typická vlastnost pro tyto ženy je náladovost. Nesnažte se právě v špatný moment odlehčit situaci, spočítají vám to. Pokud si je chcete skutečně získat, musíte jít na to pomalu. Někdy se stačí inspirovat vším, co se děje v romantických filmech a do toho se ne každému chlapovi chce. Lepší pro ty, co vytrvají.

Lev

Nejdominantnější znamení je stejně silné i v reálném životě. Nebojí se jít s pravdou ven a přizná, že touží po luxusu a blahobytu. To muže přitahuje v jejich případě ještě více. Lvice si však vybírají to nejlepší z nejlepšího a proto je to spíše otázka štěstí, zda vám to s nimi vyjde nebo ne. Ani to však není záruka budoucnosti, s nimi se musíte snažit den co den.

Panna

Panny jsou velmi příjemné společnice, ale zároveň velmi citlivé. Stále mají pocit, že jsou v ohrožení, co se týká peněz a chlap, který je zabezpečený, je pro ni vysvobozením. Stačí, když jí dáte najevo, že se o ni umíte postarat, aby se s vámi cítila bezpečně. Nejsou to žádné zlatokopky, tuto vroucnost ve vztahu rády vracejí jak umí.

Váhy

Váhy milují jakékoliv lichotky na jejich adresu. Jsou to velmi společensky orientované ženy, které přítomnost i pozornost mužů doslova vyhledávají. Mají více zájemců, ale to neznamená, že pro ně nejste ten pravý vy. Větší náklonnost si získáte ve společnosti, Váhy se rady předvádějí a jsou rády viděny.

Štír

Něžné pohlaví v tomto znamení si nese s sebou vše z předešlých vztahů a často se cítí ukřivděno. Nejlepší způsob, jak si je získat je dělat jim vrbu a poslechnout si je. Dozvíte se sice všechno o jejich bývalém, ale pokud skutečně po této ženě toužíte, odpustíte jí to.

 

Mohlo by vás zajímat: 5 mužských lží, které používají desetiletí a vždy nás jimi dostanou: Na toto si třeba dát pozor při výmluvách

Střelec

Tyto ženy věří ve spravedlnost a to platí i ve vztazích. Pokud si s nimi jednou začnete, musíte být opatrní. Jakmile vás svým intelektem prokouknou, jsou ochotné vám to pořádně vrátit. Za spravedlnost bojují a pokud jde o chlapi a vztahy, tak o to víc.

Kozoroh

Kozorozi hrají rady hru na nedostupné. Musíte se velmi snažit, pokud se jim chcete dostat blíže k tělu. To, co na ně platí je, když máte oči jen a jen pro ně, a to i ve společnosti dalších žen. Nerady splývají s davem žen a v jejich přítomnosti se také vyhýbejte klišé flirtovací technikám, neobstojíte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..