Manželovi jsem chtěla dát jako dárek své lechtivé fotografie: Ani ve snu by mě nenapadlo, že udělá toto

Můj muž oslavoval čtyřicítku a tak jsem se rozhodla tentokrát pro něco originálnějšího, co vnese jiskru do našeho vztahu i po letech. Takovou jeho reakci bych však nečekala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ivana a Braňo dosud nikdy netrpěli vážnější krizí ve vztahu, mají spolu syna a dcerku, takže prioritou je pro ně rodina. "Vždycky jsem se bála, že s nástupem dětí se vztah s mužem změní, a tak jsem si dávala záležet na tom, aby se můj manžel necítil být odstrčený," vysvětluje Ivana. Když se blížila jeho čtyřicítka, chtěla vymyslet něco výjimečného až nabrala odvahu udělat něco, na co neměla ani v mládí.

Čtěte také: Po třech letech jsem se manželovi podívala poprvé do mobilu: Neuvěříte, co jsou jiné ženy schopné posílat mužům

Fotoalbum určený pouze pro něj

Kdo by se rád nepodíval na ladné křivky své ženy. Ivana je mladá aktivní maminka a svým tělem by mohla konkurovat mladším. Nafotit decentní akty však přesto nebyly pro ni samozřejmostí. Donedávna totiž vše takové odsuzovala a podobné myšlenky zůstávaly jen v její hlavě: "Cosi se ve mně zlomilo a řekla jsem si, že to vyzkouším. Měla jsem dobrý tip na fotografku, záměrně ženu, aby mi to později muž nevytkl. Nechtěla jsem žádné teatrální kompozice, jen já pěkně někde v hotelovém pokoji a tak jsme ladily celé focení. Cítila jsem se velmi příjemně a vzrušeně zároveň, co na to celé manžel řekne."

Album obsahující exkluzivní fotografie jen a jen pro něj. "Ne že by v mobilu neměl žádné moje lechtivé fotografie, ale v mobilu to není ono. Toto je přece jen něco jiného. Nafotily jsme několik záběrů a společně jsme vybraly sedm fotografií, které se dále upravily a vyretušovaly," neskrývala nadšení 35-letá Ivana. Na jedné straně měla ze sebe dobrý pocit, na druhé straně ji přepadaly obavy, co na to řekne manžel. Vybrala krásný kožený album a do něj vložila finální fotografie, na kterých působila dokonale a ještě o několik let mladší

Muži nás (ne) chtějí vidět takto

"Když nastal den " D ", nikdy bych nebyla pomyslela na to, že se může stát úplně něco jiného. To by vás ani na začátku nenapadlo." Zatímco byl Braňo v práci, připravila pro něj doma večeři a láhev kvalitního červeného vína na uvolnění, aby měli hezký večer. Po večeři mu předala tento exkluzivní dárek a on se nezmohl na slovo. Ne však tak, jak si myslíte. Jeho výraz tváře mluvil za vše, byl kamenný. Ivana si myslela, že je uražený, že jsem se svlékla před jiným chlapem (jakože fotografem) a tak mu hned začala vysvětlovat, že ji fotila žena atd. On ji zastavil a řekl něco, co jí změnilo pohled na život o sto osmdesát stupňů.

Nepřehlédněte: Ovládněte ho řečí těla: Podívejte se, jak si vysvětlují muži některé ženské signály těla a po čem touží

"Živě se tomu nevyrovná žádná fotografie, protože to, co je z tebe cítit, z fotografie není." Začal velmi diplomaticky, ale to, co chtěl Ivaně říct bylo, že retuš vymazala všechno to, co na Ivaně její manžel miluje. Retuš, která z ní udělala sice mladší, ale zcela cizí ženu, ho přivedla k tomu, aby udělal něco, do čeho se nikdy nehrne.

V romantice, kterou mu jeho žena přichystala pokračoval a vytvořil "domácí ateliér" přímo u krbu. Sebral klasickou zrcadlovku a dal její návrh, co kdyby byl její dvorní fotograf pro tuto noc on.

"Nafotil sice amatérské fotografie, na kterých není ani jedna známka retuše a já se tak cítila ještě více nahá. Dnes vím, že mě viděl očima, kterými se na mě dívá každý den a vidí mě přitažlivou taková, jaká jsem," dodala na závěr spokojená Ivana, která si nakonec ponechala obě alba, ale pro její muže zůstal jen ten s fotografiemi, které udělal on. Muži nás totiž neradi vidí takto vyumělkované.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..