Plus size modelka Ashley Graham nemá velikost XS a na své křivky je hrdá: Toto je důvod, pro který cvičí

Přestože je plus size modeling dnes rovnocennou součástí světového modelingu, i taková modelingová hvězda jako Ashley Graham se dodnes setkává s nepříznivci a jejich negativními komentáři typu na co cvičí, když jí tělo vydělává takové jaké je ... Toto je její odpověď pro každého z nich.

Zdroj: instagram.com/ashleygraham
Zdroj: instagram.com/ashleygraham

Dívky s celulitidou nemohou cvičit také?

Od chvíle kdy se plus size modelka Ashley Graham objevila na titulkách prestižních magazínů jako Vogue, Harper Bazaar, Glamour, Elle a další, anonymní lidé na ni spustili vlnu kritiku kvůli velikosti jejího těla. Jak informuje magazín The Talk, komentáře zněly i takto: "Mysleli jsme si, že cvičíš." Na to jim ona dala jasnou a stručnou odpověď: "Dívky s celulitidou nemohou cvičit také?"

 

Mohlo by vás zajímat: Prohlídka těch nejbláznivějších pouštních modelů: Tyto modelky to na Burning Man umí roztočit

Proč chce ztratit to, co ji dělá slavnou?

Ashley pro zmíněný magazín říká: "Pokaždé, když dám na instagram video s cvičením, dostanu komentáře typu "nikdy nebudeš štíhlá, tak se přestaň snažit ... Necvič příliš, budeš štíhlá ... potřebuješ svůj tuk, aby jsi byla modelkou ... proč chceš ztratit něco, co tě dělá slavnou? "Ani v tomto případě s odpovědí neotálela. Ashley věří v to aby byla zdravá, ne štíhlá: " Cvičím, abych zůstala zdravá, cítila se dobře, zbavila se jetlagu, vyčistila si hlavu, ukázala velkým dívkám, že se mohou hýbat jako ostatní, zůstala silná a pružná, měla více energie. Necvičím, abych zhubla z mých křivek, protože miluji svou kůži."

Čtěte také: Toto odlišuje Kendall Jenner od zbytku klanu Kardashianek: Kvůli tomuto nikdy nepodstoupila plastiku

Jak skutečně vypadá sebevědomí, krása a síla

Ashley však nemá problém si na svou adresu i zažertovat. Když dostala další podrývací komentář, zda je těhotná, jednoduše odpověděla, že se to jmenuje jen tuk. Tím byla pro ni věc uzavřena. Ashley si od začátku se na nic nehrála a ve svém těle je opravdu spokojená. Za své tělo se nestydí a podle vlastních slov nemá co dokazovat. Modelka obhajuje další ženy s křivkami, a vybízí je, aby byly spokojeny se svou velikostí. O pozitivním vnímání svého těla píše i ve své knize, kterou vypustila do světa loni. Její název zní: Nová modelka: Jak skutečně vypadá sebevědomí, krása a síla.

Nepřehlédněte: Vylepšující módní pomůcky Kate Middleton: Díky tomuto se vám nebudou zouvat boty či létat sukně

Zdraví v každé velikosti

Třicetiletá modelka je mimo jiné obhájcem hnutí "Zdraví v každé velikosti", které podporuje lidi všech velikostí při řešení jejich zdraví přijetím zdravého chování vůči svému tělu. Její snahy v tomto směru jsou zjevné, stejně jako její odvaha být tím, kým opravdu je, ve své vlastní kůži, přesně jako napsala. Nejen všechny ženy, které mají komplexy ze svojeho těla, ale i ty s na první pohled dokonalým tělem si od ní mohou bratr příklad, co říkáte?

Foto:
instagram.com/ashleygraham
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..