S manželem jsme si udělali jednu noc v týdnu bez sebe: Vzniklo to jako pokus, ale trvá to dodnes a má tyto své výhody

Patrícia (33) sama navrhla manželovi, Tondovi, zda by nezkusili trávit jednu noc do týdne od sebe. Jak přiznává, inspirovala se jedním televizním scénářem a vzniklo to spíš jako pokus, co to bude vlastně s jejich vztahem dělat. A opravdu i udělalo ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Začalo to jako pokus

"Když jsem to poprvé Tondovi navrhla, myslela jsem si, že se mu to bude zdát zvláštní, ale zkusila jsem to a on mě překvapil. Nejdříve se žertem zeptal, proč, jestli se chci tu jednu noc mimo domov věnovat milenci. Tak jsem mu vysvětlila, že je to jen takový pokus, zda si budeme chybět, nebo co budeme v tu noc dělat, či co to s námi poté udělá. Tak souhlasil. Dohodli jsme se, že jeden zůstane doma, a druhý půjde do našeho předchozího bytu, který byl vlastně jeho před manželstvím, a který jsme se rozhodli zatím neprodávat, jen pronajímat. Ale protože jsme neměli v současné domě nájemníky, vznikl tento nápad," popisuje naše čtenářka Patrícia, jak došlo k té situaci.

 

Mohlo by vás zajímat: Manželovi jsem chtěla dát jako dárek své lechtivé fotografie: Ani ve snu by mě nenapadlo, že udělá toto

Mohla jsem dělat i věci, které se dodnes před manželem stydím dělat

Jak nám Patrícia popisovala dále, nejdříve šel mimo domov její manžel Tonda. Ačkoliv byla ze začátku trochu nervózní, netrvalo dlouho a našla si činnost, kterou si zpestřila večer. Konkrétně si udělala kompletní wellness od hlavy až k patě. "Pokaždé, když mě Tonda viděl připravovat si všelijaké zábaly a masky, být ve vaně hodinu a jen tak meditovat s knihou nebo vínem v ruce, podpichoval mě, jestli se mi to všechno chce připravovat nebo to komentoval tím, že jsme mohli jít raději do kina a podobně. Nicméně v ten večer, kdy byl pryč, jsem si to užívala plnými doušky. Přiznám se, dokonce jsem dělala i věci, které bych se stále, přestože už před manželem, styděla dělat, v rámci péče o své tělo. Raději ať nevidí průběh, ale výsledek, pomyslela jsem si," směje se tomu Patrícia. Jak dodává, to byl jeden z benefitů. Mohla udělat, co chtěla a nemusela se stydět, že ji při tom manžel vidí. No a konečně mohla dočíst i tu knihu, kterou nemohla, když ji stále během meditace vyrušovali okolní zvuky z kuchyně nebo ze sportovního přenosu, na které se Tonda po večerech díval v televizi.

 

Čtěte také: Kód štěstí: Takto dokážete zachránit i krachující vztah, pokud vám na tom druhém skutečně záleží

Srovnání, které vyústilo v nečekané zjištění

Ale s přibývajícími nocemi odděleně si jednoho večera sedli spolu na gauč a povídali o tom, co kdo během té noci dělal a jestli to bylo pro ně přínosem nebo naopak či je to znervózňovalo. Jak Patrícia řekla, i se mu styděla přiznat, že si ten jeden večer týdně sama pro sebe užívá. Nicméně kupodivu, on začal první a stejně se přiznal, že dělal věci, které by ji otravovali. Například si pozval kamaráda na skleničku a podebatili si jen tak o životě. Na to se Patrícia zasmála, že ona udělala v jeden večer totéž. Pozvala si dvě přítelkyně a povídaly si dlouho do noci. "V jinou noc jsem se zase podívala na jeden romantický film, který je starý jako Praha, ale vždy se při něm rozpláču a na který by se Tonda nikdy dobrovolně se mnou nepodíval. On se zase přiznal, že si vychutnal tříhodinový sportovní přenos, který bych zase odmítala s ním dívat já," popisuje naše čtenářka, která vlastně tímto pokusem zjistila, že se nejenže pěkně o tom pokusu popovídali, ale ještě i nasmáli.

 

Nepřehlédněte: Gelové formule, které vyživují a omladí vaši pleť: Díky těmto pleťovým krémům vás bude stárnutí obcházet

Ještě jeden nečekaný benefit

Postupem času se však oba osmělili do takové míry, že se rozhodli zpestřit si tyto večery odděleně i jistou zábavou erotického podtónu: "Jednoho dalšího večera, který jsme trávili odděleně, mi Tonda zavolal ze svého starého bytu a hrál si na to, že si jen spletl číslo. Pak se mě začal vyptávat jestli jsem sama a zda tam nemám manžela. Nejdříve mi to přišlo zvláštní a nevěděla jsem, co mu na to odpovědět, ale po chvíli jsem se velmi rychle vžila do role milenky, která zahýbá vlastnímu manželovi a on do role muže, který mě svádí. Později jsme tyto telefonáty propracovali až k sexu po telefonu. To bylo dosud pro nás nevídané," uzavírá Patrícia, která s manželem tónem pokračuje v této zavedené tradici, kterou si nemohou vynachválit.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..