Stačí, abyste se držely těchto 3 zásad a budete mít šťastné manželství: Věřili byste, že toto dokáže změnit váš život?

Udržet si roky fungující manželství není opravdu nejjednodušší. Existují však tři pravidla, která vám ve vztahu zajistí klid, štěstí a harmonii. To zní docela dobře, no ne?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud si osvojíte tyto tři zvyky, vaše manželství bude nejen spokojené a šťastné, ale i opravdu silné. Navíc zvládnete i těžší životní situace mnohem snadněji. Podívejte se na recept, který údajně skutečně funguje.

 

Přečtěte si také: Manželovi jsem chtěla dát jako dárek své lechtivé fotografie: Ani ve snu by mě nenapadlo, že udělá toto

1. Vytvářejte společné nové začátky

Manželství není jen o výchově dětí, rozdělení si úkolů a sdílení jedné domácnosti. Na to byste neměli zapomínat, ať jste spolu rok, pět nebo deset let. Ačkoli není nejsnadnější udržet si ve vztahu vášeň i po letech, dá se to. Základem je vytváření si nových začátků. Je velmi důležité, abyste měli vždy nějaký společný smysl. Jakýsi scénář toho, na co se ještě společně těšíte, co chcete dosáhnout, co vás čeká. Zároveň byste měli neustále otevřeně hovořit o svým vnitřních pocitech a přesvědčeních.

2. Nezapomínejte na rituály sblížení

Samozřejmě nejen na ty fyzické. I když ty jsou stejně důležité. Zkuste však zajít i hlouběji. Ke smysluplnosti a harmonii vztahu určitě přispívá, když s partnerem sdílíte i své intimní sny a touhy. Mluvte nahlas, co chcete, co se vám líbí a co ne. Vždy si najděte čas sami pro sebe. Momenty, kdy jste tu jen jeden pro druhého jsou neuvěřitelně vzácné a důležité. Díky nim se pouto mezi vámi prohlubuje a stává se silnějším. Běžné denní situace si užívejte a nikdy se spolu nenuďte - uvidíte, že to funguje perfektně.

 

Mohlo by vás zajímat: Muži narození v tomto znamení jsou pro ženy neodolatelní: Odhalte spolu s námi, čemu vždy podlehneme

3. Udržujte a pěstujte si vzájemné sympatie a obdiv

Toto je snad nejdůležitější bod. Pokud totiž v manželství vzájemné sympatie a obdiv chybí, zachránit ho je téměř nemožné. Proto je opravdu podstatné, abyste oceňovali partnerovu snahu, jeho projevy lásky, něžné gesta a opětovali mu je. Říkejte mu, co se vám na něm líbí, proč ho stále milujete a co pro vás znamená.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..