Přísná strava modelky Rosie Huntigton-Whiteley: Po tomto se cítí nejvíce štíhlá, sleduje si příjem soli a cukru

O Rosie Huntington-Whiteley nikdo nepochybuje, že je to supermodelka, která si jde tvrdě za svým a je skutečná profesionálka. V soukromém životě je na sebe velmi přísná co se týče stravování. Svému tělu opravdu odpírá mnohé, ale na druhé straně si chce věci v životě i vychutnat.

Zdroj: instagram.com/rosiehw/
Zdroj: instagram.com/rosiehw/

Ačkoliv je to těžké, stojí to za to

Rosie Huntington-Whiteley je jedna z těch modelek, které skutečně nepřehlédnete, ani kdybyste chtěly. Modelka Victoria Secret ví jak se prosadit v módním průmyslu, aby ji obsazovali do módních kampaní prestižních módních domů. Nicméně všechno něco stojí, proto je Rosie velmi přísná na to, čím své tělo krmí. Spoléhá se na velmi přísný stravovací program, který bychom mnohé zamítly. Jak však Rosie cituje magazín Gamour, ačkoli je to velmi těžké, stojí to za to.

Mohlo by vás zajímat: 7 zásad, na které ve svém jídelníčku nedá Amal Clooney dopustit: Trojku byste si rozhodně měly osvojit i vy

Bez mléčných výrobků, cukru, alkoholu i lepku

Přísná dieta této krásné modelky má i svůj původ. Nevymyslela si ji sama Rosie, ale následuje dietní plán naturopatického lékaře celebrit Nigmy Taliba. Jeho dietní stravování spočívá v odstranění mléčných výrobků, lepku, cukru i alkoholu z jídelníčku. Rosie však popisuje tuto dietu jako přeměňující a vidí skutečně viditelné výsledky: "Cítím to na své kůži, v mém těle, cítím se najednou taková štíhlá, silná a plná energie."

Čtěte také: Vylepšující módní pomůcky Kate Middleton: Díky tomuto se vám nebudou zouvat boty či létat sukně

Sleduje také příjem soli a cukru

První věc, kterou Rosie udělá ráno po probuzení je, že vypije litr vody. Co se týče snídaně, ty jsou pro ni opravdu důležité. Pro další magazín, Harper Bazaar zase přiznala: "Ráno potřebuji správné jídlo, takže si obvykle dělám vařené nebo míchané vejce se špenátem a zelenou šťávou." Když je čas obědu, je zase Rosie fanouškem kuřecího salátu nebo ryb. Ale pozor, i v tomto zdravém jídle si ještě počítá množství sacharidů a pokud je před nějakou důležitou módní přehlídkou, například prohlídkou Victoria Secret, sleduje si dokonce i příjem soli.

Nepřehlédněte: Maminka Kylie Jenner učí svou dcerku Stormi ke kráse už odmala: Toto beauty tajemství jí už stihla prozradit

Na druhé straně si chce věci v životě i vychutnat

Na druhé stane Rosie přiznává, že ačkoli má tento dietní plán skutečně zázračné účinky na její tělo zvenčí i zevnitř, chybí jí mnoho věcí, které dříve s chutí jídla: "Chybí mi sklenici vína, sýrové talíře i moje croissanty," přiznává dále pro zmíněný magazín. Jak také dodává, doma je snazší dodržovat tuto dietu a je v rovnováze. Když si však potom vyjde najíst se ven, musí dělat moudré rozhodnutí, co se týče výběru jídla: "Ale pokud si plánuji dát nějaké francouzské hranolky nebo pokud se budu chtít podělit s někým o pudink nebo dezert, chcete si tyto věci v životě vychutnat."

Foto:
instagram.com/rosiehw/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..