Žena, které žádný muž neodolá: Tímto ho okouzlíte a kromě krásy na celý život, bude stát i při vás

Muži milují krásné ženy, to je fakt. Víte však, jak se stát skutečnou femme fatale a okouzlit ho na celý život?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Fyzická přitažlivost, rafinovaný styl a dokonalé způsoby - to všechno jsou věci, které charakterizují dokonalou femme fatale. Víte však jak si skutečně získat muže svých snů? Je to možná mnohem jednodušší, než jste předpokládaly. Odhalte spolu s námi, čím ho určitě okouzlíte.

 

Mohlo by vás zajímat: Manželka měla tajný účet, na který si šetřila peníze: Nejdříve jsem o tom nic nevěděl a cítil se ošizen, ale potom ...

Buďte neodolatelná a přitažlivá

Muži jsou prostě lovci. Proto ho svádějte, iritujte, hrajte s ním vášnivou hru. A ano, platí to i když jste spolu 10 let. Na to nesmíme zapomínat. Přestože už jste manželkou, mámou, pamatujte, že musíte být i přitažlivou milenkou. To je pro muže velmi důležité. Za každých okolností. Najděte si čas jen pro vás dva a věnujte se mu.

Hříšně sexy za každých okolností

Samozřejmě za každých okolností je myšleno spíše s nadsázkou, ale měly byste být pro muže i sexy. Mnohokrát klidně jen cíleně. Nehcete přece aby vám odešel za jinou. Občas stačí opravdu málo, jemný make up, červenou rtěnku a černé mini dokáží zázraky na počkání.

 

Přečtěte si také: Manžel odletěl na služební cestu: Nemohla jsem spát, tušila jsem, že společnost mu dělá tato žena

Buďte chápavá, ale mějte svůj názor

Pro muže není nic horšího než žena, která nemá na věci svůj vlastní názor. I když v úvodu vztahu jim to může imponovat, z dlouhodobějšího hlediska je to určitě začátek konce. Muži potřebují u sebe ženu, která ví co chce a řekne to nahlas. Avšak dopřejte mu i prostor na to, aby vás mohl rozmazlovat a dobývat vás. Jinak ho to přestane rychle bavit.

Záhadná a tajemná

Přesně taková opravdová femme fatale je. Mějte své malé vlastní tajemství, o kterých on nemusí vědět. Není na tom nic špatného. Tajemnost totiž ženě jednoznačně přidává na atraktivitě. To si pamatujte. Snažte se být zároveň kreativní a netradiční. Uvidíte, že touto kombinací máte u něj úspěch zaručen. Pokud dodržíte těchto pár zásad, v jeho očích budete neodolatelná, získáte si jeho obdiv a nepochybně se do vás zamiluje. Tak co, vyzkoušíte to v praxi?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..