Můj muž se zamiloval do mé dcery z prvního vztahu: Když jsem na to přišla, zachovala jsem se tak, jak to nikdo nečekal

Láska je prý jeden z nejkomplikovanějších citů. A Zuzana přišla na to, že může mít skutečně velmi trpkou příchuť. Mnohem trpčí než předpokládala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zuzana neměla v životě velké štěstí na muže. Většinou se zamilovala do toho nesprávného. V podstatě vždy narazila na někoho, kdo tedy pro dlouhodobý vztah nebyl ani náhodou stvořený. Vyzkoušela si jaké je to být milenkou, mít po boku agresora a také milovníka žen. Od toho posledního jí zůstala i celoživotní vzpomínka.

 

Čtěte také: Měla jsem v životě mnoho mužů: Dnes se jdu vdávat, ale svou minulost jsem budoucímu manželovi zamlčela

Když život zamíchá karty

S Markem otěhotněla, když jí bylo čerstvých dvacet a samozřejmě on o dítěti nechtěl ani slyšet. V momentě jak se dozvěděl, že Zuzana je v tom, odešel dříve než stačila vyslovit jeho jméno. Ale to je jen začátek příběhu. Dnes má Zuzanina dcera Nina jednadvacet a její matka prožívá nejtěžší období života paradoxně právě v tomto období. "Vdala jsem se, když měla Ninka osmnáct. Nechtěla jsem ji předtím zbytečně zatěžovat mým milostným životem. Teo je můj kolega z práce. Znali jsme se roky a věděli jsme o sobě téměř všechno. Neměli jsme před sebou žádná tajemství. Tedy alespoň jsem si to myslela. No a jak to už bývá, zdání často klame." Zuzana totiž zjistila, že Tea vůbec neznala. Jinak si tedy nedokázala vysvětlit situaci, která v jejich životě nastala.

Láska nezná hranice

"Nina a Teo měli k sobě blízko. A já jsem z toho měla upřímnou radost. Vždyť není nic lepšího než když má nevlastní otec, dobrý vztah s vaší dcerou. Nicméně z Leovi strany za tím bylo mnohem víc. Jak jsem časem zjistila, nezamiloval se do mě, ale do Niny. Chtěl být blízko ní, ale uvědomoval si velký věkový rozdíl mezi nimi a předsudky společnosti. Proto si vzal mě. Byl s ní tak v dennodenním kontaktu a mohl si ji získávat. Což se mu vlastně podařilo. Nina v něm viděla také mnohem více než jen otce. Přestože jsem tomu sama nerozuměla, řekla jsem si, že nemohu bránit dceři ve štěstí. Rozhodla jsem se s Teem rozvést a nechat jejich vztahu volný průběh. A i když jsem se s tím těžko smiřovala, moje dcera a můj ex-manžel jsou dosud spolu. Samozřejmě Nina a já jsme se jedna druhé vzdálily, ale chci aby byla šťastná. Dokonce i za cenu, že s ním ..."

 

Mohlo by vás zajímat: Muži narození v tomto znamení budou vždy tak trochu přelétaví: Víte, od koho netřeba očekávat stabilitu ve vztahu?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..