Zamilovala jsem se do dvou mužů současně: Když jsem otěhotněla, netušila jsem, kdo je otec …

Zamilovala jsem se do dvou mužů současně: Když jsem otěhotněla, netušila jsem, kdo je otec …

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Míša patří k těm typům žen, které muži prostě milují. Okouzlující, štíhlá blondýnka, s modrýma očima a dokonalým tělem, působící křehce a nevinně. Navíc je velmi inteligentní a úspěšná ve svém byznysu. Vše do čeho se vrhne dělá na 180%. Dokonce i v otázkách lásky. Když se zamiluje, je to bezhlavě a bez jakýchkoliv omezení. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, kdyby...

Mohlo by vás zajímat: Manželka měla tajný účet, na který si šetřila peníze: Nejdříve jsem o tom nic nevěděl a cítil se ošizen, ale potom ...

Když milujete dva muže současně

Kdyby Míša nepotkala dva pány "Božské" týden po sobě. S Adamem se seznámila na firemní párty a s Markem o pár dní později na večeři s kamarádkami. Oba byli galantní, milí, laskaví, úspěšní a neuvěřitelně sexy. Do té doby Míša nikdy nepotkala někoho, kdo by jí natolik imponoval, aby s ním měla vážnější vztah. Vždy šlo spíše o krátkodobou známost, jelikož našla chybu snad na každém muži. A najednou se ocitla v situaci, kdy byly u ní dva muži, kteří ji neuvěřitelně přitahovali. Navíc splňovali všechny atributy na pana dokonalého z jejího pomyslného seznamu. Jelikož se nedokázala rozhodnout, který z nich je lepší volba, rozhodla se chodit s oběma současně. Ze začátku jí tato hra docela vycházela. "Cítila jsem se žádaná, potřebná a milovaná. Dokonce dvojtě. Které ženě by to nevyhovovalo?" Všechno však změnil jeden malý detail. Když Míša po šesti měsících dvojitého souběžného randění zjistila, že je v sedmém týdnu těhotenství.

Nepřehlédněte: Muži narození v tomto znamení jsou pro ženy neodolatelní: Odhalte spolu s námi, čemu vždy podlehneme

Láska umí být opravdu komplikovaná

"Byl to pro mě šok. Upřímně zachvátila mě panika, stres a netušila jsem, co mám dělat. Zachovat si chladnou hlavu v této situaci nebylo nejlehčí. A to jsem spíš typ pragmatičtějšího člověka. Nicméně po pár dnech jsem pochopila, že nikdo jiný než já sama tuto situaci nevyřeší. Tak jsem udělala něco, na co jsem dlouho sbírala odvahu. Pozvala jsem Marka a Adama na společnou večeři. Tam jsem jim vysvětlila celou situaci a oběma se jim omluvila. Nečekala jsem, že to pochopí, byla jsem připravená na všechno."

Nečekala jsem, že najdu pochopení

O to více Míšu překvapila jejich reakce. Ani jeden z nich nevyváděl, ale vzali to jako opravdoví gentlemani. "Dohodli jsme se, že po porodu oba podstoupí DNA testy a uvidíme. Nicméně já jsem v té době už cítila, že Marka miluji přece jen o něco více. A chtěla jsem s ním zůstat, i kdyby on nebyl otcem mého syna. Naštěstí to cítil stejně. A když se maličký narodil, bohudík se potvrdilo, že je náš. Spadl mi kámen ze srdce. Tehdy jsem pochopila, že s láskou si není radno zahrávat, i když to na první pohled může vypadat nevinně..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..