Nastěhovala se vedle nás bývalá mého muže: Když udělala tuto nehoráznou věc před zrakem našich dětí, zakročila jsem

Stalo se to, čeho se naše čtenářka Veronika nejvíce obávala. Do nového domu se s mužem a dětmi přestěhovali teprve nedávno a po pár týdnech je čekalo nemilé překvapení.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mít rodinný dům se zahradou bylo vždy mým snem a když jsme koupili pozemek, nedokázala jsem se dočkat toho dne, kdy se nastěhujeme. Pochopitelně, bylo mi jasné, že v okolí bude jistě bydlet někdo známý a byla jsem na to připravená, i když čím jsem starší, tím víc toužím po větším soukromí. Nečekala jsem však, že pár měsíců po nastěhování, mě zarazí, kdo koupil dům vedle nás. To byl však jen začátek.

Čtěte také: Příběh Popelky: Izabela prožila tuto pohádku na vlastní kůži, zjistila však, jak trpkou příchuť může život mít

Šok, když se k nám nastěhovala bývalá mého muže

Když jsem jednoho dne viděla jistou ženu vybalovat krabice v domě naproti nám, myslela jsem si, že se mi to jen zdá. Naší novou sousedkou byla právě bývalá mého muže. Snažila jsem se to rozdýchat a jediné, co mě uklidňovalo byl fakt, že se tam nastěhovala s mužem. Co se dalo také dělat, vždyť dva roky jsme čekali, než se budeme moci do vysněného domku nastěhovat. Zbývalo mi jen být nad věcí. Nechápala jsem však, proč se takové věci vždy dějí právě mně. I když myšlenka, že by se tam nastěhoval jeden z mých bývalých je ještě hrůzostrašnější. Žádný z nich mi časem nepřišel normální.

Tak jsem si pomalu zvykala na to, že se budu každé ráno muset dívat na dotyčnou slečnu. Byl to přesně ten typ, který potřebuje být středem pozornosti a upozorňovat na sebe vždy a všude. Když neměla pozornost, špatně to nesla. Jednoduše žena, kterou byste i jako ženy nejraději zabily, natož jako muž, který by s ní měl žít. Soustředila jsem se proto na svou rodinu a naše děti. Manžel byl totiž nad věcí a pro něj byla tato kapitola života uzavřena. Neustále mi vysvětloval, že za to, že se nastěhovala rovnou vedle nás, on nemůže. A měl pravdu.

Nepřehlédněte: Nejlepší partnerka pro vztah podle horoskopu: Jste tou, která je pro muže skutečnou odměnou nebo spíše trestem?

Když provokovala, přetekl mi pohár trpělivosti

Pár týdnů se dalo vydržet. Když však nastalo léto, slečno důležitá zašla velmi daleko. Pravidelně chodívala každý den po zahradě před domem nahoře bez. Měli tam oplocení, ale žádné keře. Její muž nahotu vnímal zcela přirozeně. A nikoho nenapadlo, že my, sousedé kolem, nejsme zvědaví na to, co nosí pod svými obtažené mini šaty, které pravidelně nosila. Ne, nežárlím, jak by mě mnozí označili. Jen jsem matka, která nechce a nemá chuť vysvětlovat svým malým dětem, kdo je ta paní od naproti a proč nemá na sobě oblečení, když oni ho do školky nosit musí. Nemluvě o tom, že můj muž se v tomto případě choval tak, že strčil hlavu do písku. Typický chlap. Když má řešit problém, raději se tváří, že žádný není.

Jelikož si naše sousedka ráda užívala pozornost, nadále s tím nepřestávala. Zašlo to nakonec až tak daleko, že jsem dala manželovi ultimátum. Buď s tím něco začne dělat, nebo odcházím s dětmi z tohoto domu. Nakonec jsme se rozhodli dům prodat ještě dříve než jsme se stihli zabydlet. Věděli jsme, že jako rodina chceme spolu být, ale pobyt na tomto místě a za těchto okolností by byl pro náš vztah a rodinu doslova rujnující. Od té doby žijeme klidný život a náš vztah prochází fází jako na začátku, když jsme byli do sebe zamilovaní. Někdy je fajn stát si za svým, i když to vypadá jako šílený postoj. Lidé a okolí, jakým se obklopujeme, nám dělají svět. Tak proč ho nemít hezčí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..