Nejkrásnější tipy na dovolenou Roadtrip od modelek: Tyto destinace byste rozhodně měly navštívit

Pokud milujete cestování a poznávání nových zemí, nechte se inspirovat nej tipy známých krásek na dokonalé "roadtripové" destinace. Podívejte se, kde zažijete skutečně nezapomenutelnou dovolenou!

Zdroj: Instagram.com/lenaperminova
Zdroj: Instagram.com/lenaperminova

Lena Perminova - Keňa

Šarmantní trendsetterka a modelka Lena Perminova cestování miluje. S dětmi a manželem si užívají společné chvíle trávené na cestách. Leně totiž velmi záleží na tom, aby měly děti co nejvíce dobrodružných zážitků. Místo, na které nedá dopustit je jednoznačně Keňa. Pro děti je to hotový ráj. Nedotčená příroda, volně žijící divoká zvířata a vy si tu občas připadáte jako v jiné dimenzi. Jakoby se zastavil čas. Nikdy se tu prý nedívá na hodinky a užívá si přítomnost s nejbližšími.

Můžete si udělat společný piknik, sledovat západ slunce, ale v neposlední řadě dětem dopřejete volnost, kterou velmi potřebují.

Přečtěte si také: Prohlídka těch nejbláznivějších pouštních modelů: Tyto modelky to na Burning Man umí roztočit

Amber Fillerup Clark - Hallstatt, Rakousko

Víte, kterou destinaci si oblíbila americká bloggerka a modelka Amber Fillerup Clark? Hallstatt v Rakousku. Malebné městečko zrcadlící se v křišťálově čistém jezeře patří mezi jedno z nejkrásnějších měst na světě. Domy, chatky a kostelové věže táhnoucí se mezi kopci a hladinou jsou přímo idylické. Máte tu co dělat ve dvojici, ale i s rodinou. Pokud patříte mezi milovníky romantiky, zde jste rozhodně na správné adrese. A skvělý bonus je, že to vůbec není od nás daleko.

Mathilde Goehler - Cannes

Francie je pro okouzlující Mathilde srdeční. A to, na co nedá dopustit je Cannes. Navštěvuje ho několikrát ročně. Dlouhé procházky po nablýskané promenádě, vůně čerstvé kávy, sladkých dezertů, to vše vás upoutá a podmaní si vás na první pohled. Přesně tak jako sympatickou brunetku. Dokonce i její dcerka to tu prý zbožňuje. Tak co, inspirovaly jsme vás nějakým místem?

Chiarra Ferragni - Ibiza

I když je Ibiza známá jako párty ostrov, na roadtrip je jako stvořená. Dobře to ví i krásná Chiarra Ferragni. Jezdila sem s partnerem i před narozením syna Lea, ale tuto destinaci si užívají i v trojici. Ostrov bezproblémů projedete autem, naleznete zde množství stylových restaurací, skvělých obchodů a dokonalých malých hotelů. Je jen na vás, co během svého pobytu upřednostníte.

Mohlo by vás zajímat: Dokonalé sestry od útlého věku: Dvojčata Olsenovy doporučují dodržovat tyto rady všem ženám

Foto:
Instagram.com/lenaperminova
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..