Navázala jsem vztah s nejlepším přítelem mého otce: Když to celé prasklo, nebyl však rozzlobený otec, ale matka

Lásce nerozkážeš ... Někdy tě to táhne k člověku, jehož znáš třeba i od dětství a je nejlepším přítelem tvých rodičů. Nicméně na pozadí tohoto příběhu se skrývá větší tajemství.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Představu rodičů jsem vlastně splnila až na jeden bod

Miriama (24) vyrůstala v klasické rodině a dá se říci, že v rodičích měla skutečnou podporu i vzor. Nicméně jako každý rodič, i ty její pro ní měli vymyšlenou budoucnost, která zahrnovala nejen úspěšné zakončení vysoké školy a skvělou práci, ale také vhodného a perspektivního partnera, se kterým by si jako budoucí rodiče manželky dobře rozuměli. "Já jsem se od této jejich představy v podstatě ani neodchýlila. Školu jsem dokončila s červeným diplomem, našla jsem si práci v perspektivní firmě, která mě naplňovala a můj partner byl ztělesněním gentlemana, se kterým jsem se o budoucnost nemusela strachovat. Jediný problém byl v tom, že nebyl mým vrstevníkem, ale vrstevníkem mých rodičů," objasňuje naše čtenářka Miriama na začátek příběhu.

 

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší partnerka pro vztah podle horoskopu: Jste tou, která je pro muže skutečnou odměnou nebo spíše trestem?

(Ne) výhodou bylo, že ho rodiče už znali

Podle vlastních slov se jí vyzrálí muži vždy líbily a vždy také věděla, že se do jednoho takového zamiluje. Přestože věděla, že rodičům se to nebude líbit, vždyť kterým by se to i líbilo ... "Jediné plus jsem viděla v tom, že ho moji rodiče znali, protože byl celý život přítelem mého otce. Popravdě už když jsem dospívala, mě k němu něco přitahovalo. Nejenže vypadal dobře i se šedinami po bocích, ale byl zcestovalý, přemýšlivý, klidný, inteligentní, prostě všechno, co jsem na mužích obdivovala. Podlehnout mu bylo tak snadné a abyste si nemyslely, byl to on, kdo mě zrazoval a bojoval proti našemu vztahu více než já. Nakonec podlehl i on. Pár měsíců jsme to drželi v tajnosti. Pak jsem ho přivedla domů a tam jsme s pravdou vyrukovali ven," přiznává dále.

 

Čtěte také: Manželovi jsem chtěla dát jako dárek své lechtivé fotografie: Ani ve snu by mě nenapadlo, že udělá toto

Bála jsem se reakce otce, překvapila však matka

Miriama se bála především reakce svého otce. Přeci jen, ten fakt, že jeho holčička je nyní častěji v náručí jeho nejlepšího přítele než v tom jeho a navíc jde o zcela jiné objetí než to otcovské ... "Přestože jsem viděla, že otec s tím chvíli bojuje a na svého přítele se za to i zlobil, nakonec jsem s ním promluvila v soukromí a všechno mu vysvětlila ještě jednou. Nakonec svolil a řekl, ať je tak jak chci a uvidíme, jak to dopadne. Toho jsem si od něj velmi vážila. Věděla jsem, že je to rozumný muž, na kterého se mohu spolehnout i v této situaci. Co mě však překvapilo byla matčina reakce. Ta můj vztah s naším rodinným přítelem absolutně odmítala a nedala si ani nic vysvětlit. Neustále jen opakovala, že toto přece nemůže být pravda, proč právě on, prý kdyby to byl jiný starší muž, ale proč on? Nechápala jsem, co jí tedy vlastně vadilo," říká Miriama.

Objasnění, které jsem nečekala

K objasnění celé situace přispěla nečekaná náhoda, když Miriama uviděla svého přítele na kávě s matkou ve městě v družném rozhovoru. "Byla jsem překvapená, moje matka plakala a držela ho za ruku. Nedokázala jsem si to vysvětlit. Tak jsem k nim přistoupila a požadovala vysvětlení. Po chvíli ticha máma řekla, aby nás nechal přítel o samotě, že je to na ní, aby si to se mnou vysvětlila. Když jsme zůstaly samy, čekal mě šok. Prý kdysi před mým otcem s ním měla románek. Trval krátce a přestože z jeho strany to skončilo a ona se pak provdala za mého otce, nikdy k němu nepřestala cítit něco víc. Nicméně stačil jí i pocit, že ho měla celé ty roky u sebe. Ale prostě se nedokáže nyní smířit s tím, že tentýž muž, ke kterému roky něco cítí, má nyní vztah s její dcerou," opakuje její slova. Nicméně nebylo to jen toto, co ji šokovalo. I samotný fakt, že vztah jejich rodičů nebyl takový, za jaký ho měla. Potřebovala čas, aby to v sobě zpracovala. Nakonec se však přes to nedokázala přenést. Rozhodla se ten vztah ukončit pro dobro v rodině. Přijala nabídku pracovat na čas v zahraničí. Pokládala to za nejlepší rozhodnutí.

 

Nepřehlédněte: Kód štěstí: Takto dokážete zachránit i krachující vztah, pokud vám na tom druhém skutečně záleží

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..