Cvičící maminka Chrissy Teigen: Tyto 3 pravidla doporučuje při dosahování ideální hmotnosti

Chrissy Teigen už dávno není jen modelkou. Tato netypicky krásná žena si zakládá hlavně na tom, že je milující mámou svých dvou rozkošných holčiček. Jak se však vyrovnává s kily, které na její postavě zůstaly po porodu?

Zdroj: instagram.com/chrissyteigen
Zdroj: instagram.com/chrissyteigen

Modelky jsou v této době velkou inspirací pro mnohé ženy. Dávno to nejsou pouze chodící šatníky návrhářů či hloupé dívky. Ženy rozměrů Chrissy Teigen jsou moudré, vzdělané a navíc rozumné natolik aby dokázaly pomáhat jiným ženám dodržovat svůj cíl.

 

Přečtěte si také: 7 zásad, na které ve svém jídelníčku nedá Amal Clooney dopustit: Trojku byste si rozhodně měly osvojit i vy

Chrissy preferuje lidskost

Dokonalá postava je pro maminku dvou děti prioritou, nedrží se však striktně zavedené představy o ženské kráse. Ví že žena je krásná právě tehdy když je šťastná. Ženské křivky jsou však pro muže ještě více přitažlivější než pouze vyhublé tělo. Chrissy se proto nebrání postavě, kterou získala po dvou porodech.

Jídlo nás nesmí ovládat

Chrissy si postavu buduje i na zdravé stravě. Tato kráska však ví, že platí staré známé pravidlo. Jí proto aby žila a také ze samotného stravování musí mít žena radost. Nesmyslné diety jsou jeden extrém a druhý jsou přehnaně nezdravá jídla, které tato krásná modelka nepodporuje také.

 

Mohlo by vás zajímat: Šaty snů na krásné Chiaře Ferragni: Tyto čtyři skvosty oblékla nevěsta na svůj velký den D

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cravings2 3 days 3 days!!

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Cvičení bere jako zálibu

Hlavním znakem vyrovnanosti mysli, který vám Chrissy ráda prozradí je i její celkový vnitřní postoj. Mladá maminka žije láskou. Láskou ke svým dětem a také tou k partnerovi. Ví však, že důležitá je i láska k svému tělu. Pravidelně ho trénuje avšak nenutí se do ničeho. Ví, že pokud chce získat svou poporodní postavu, musí si cvičení opět zamilovat. Jinak by se stala tato aktivita hrůzou nejen pro ni, ale i pro její ratolesti, které by vychovávala s negativní myslí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To Amy: the most patient human in the world

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen),

 

Myslíte si i vy, že vyváženost je cestou ke krásné postavě?

Ano, s klidnou myslí to dotáhneme daleko.
0
Ne, je potřeba na sobě neustále makat!
0
Hlasovalo: 0

Foto:
instagram.com/chrissyteigen
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..