Kamarádčin muž byl chlap, po jakém jsem vždy toužila: Byl vyzrálý a všímal si na ženách jedné věci, která nás sblížila

Nikdy neříkej nikdy. Touto větou se začala řídit čtenářka Simona poté, co zjistila na vlastní kůži, jaké to je myslet rozumem a jednat srdcem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Simona vždy patřila mezi pohledné mladé ženy, ale ona sama štěstí na dlouhodobé vztahy neměla. Byla pastvou pro oči pro mnoho chlapů, mysleli však u ní jen na jedno. A to byl její hlavní problém. Vždy přitahovala tzv. "bad boys "než muže, který by jí byl oporou na celý život. Sama se však tak nikdy nechovala, "škodil" jí v tomto totiž vzhled dračice. Když překonala třicítku, tento problém se v ní prohluboval více a více.

Přečtěte si: Proč dnes mladé páry o tom druhém neustále pochybují? Toto jsou důvody, pro které se nechtějí brát

Jeho city k manželce chladly a stále více měl blíž ke mně

"Moje kamarádka měla muže, který byl do ní kdysi bezhlavě zamilovaný. Když však měli spolu dítě, její chování k němu se viditelně zhoršilo, a to se odrazilo na jejich vztahu," přiblížila nám Simona, která se postupem času stávala jeho vrbou. Ne však tak, jak byste si mohli představovat. Nechodil si k ní slovně vylévat srdce, ani nešlo o milenecký poměr. Projevovalo se to stále více na tom, že jeho city k manželce chladly a přenášely se směrem k Simoně.

Simona věděla, že Šárka se ke svému muži chová jako typická žena, která není připravena na dítě. Najednou měla pocit, že ona je otrokem svého dítěte a nemůže žít plnohodnotný život. Při jakékoliv příležitosti obviňovala ze všeho svého muže. "Takový vzduch nechce mít doma žádný muž a už vůbec ne ten, který se o rodinu celou dobu stará. Nebylo mi Petra líto, na to byl velmi silný a přitažlivý chlap. Najednou se však začal více otevírat směrem ke mně a jeho city sílily," vzpomíná na tuto situaci Simona. Byl to právě muž její kamarádky, ke kterému po dlouhém čase začala cítit něco intenzivnějšího. Věděla však, že to není vůči její kamarádce férové, a tak se to snažila potlačovat. Ne vždy se to však dalo.

Alena byla pro něj dítě, on hledal ženu

Petr měl s Alenou vztah jen rok, dítě se jim narodilo velmi brzy. Alena nepatřila mezi ženy, které by si toho v životě prožily mnoho. Byla krásná a tam to všechno skončilo. Nevěděla, jak se má v životě chovat a Petrovi to v kombinaci s jejím chováním hysterky začalo překážet. Představu o matce svého dítěte měl také zcela odlišnou a Alena mu nepřišla jako žena, která by tento úkol zvládala nejlépe. "Mnohem více řešila svůj vzhled. Po dítěti jí z toho úplně přepnulo a nechala si píchat botox. Petrovi o tom nic neříkala. Byla naivní, myslela si, že si toho nevšimne," prozradila Simona. Ten v ní viděl stále více nevyspělé dítě a jeho pozornost se soustředila na Simonu, která jim pomáhala i s děťátkem.

Nepřehlédněte: Manžel odletěl na služební cestu: Nemohla jsem spát, tušila jsem, že společnost mu dělá tato žena

Rozhodující bylo právě toto

Právě mateřský pud, který v sobě Simona měla, bylo to rozhodující, co je nejvíce sblížilo. Pro muže, jako byl on, bylo nesmírně důležité začít si budovat rodinu a domov. Místo, kde mu bude příjemně a ne, kde bude běhat další dítě v pubertě. Nakonec od Aleny odešel, ta se mu snažila dělat ze života peklo a její nevyspělost se projevuje dodnes. "Po porodu jakoby z ní byla jiná žena, myslím si, že to bylo v jejím případě věkem. Měla dítě v 24 a zřejmě si myslela, že se jí o dítě bude starat Peter," ozřejmila Simona, která má dnes s Petrem dvě děti a jsou spolu šťastní.

Pokud jste si myslely, že má výčitky, jste na omylu. Svou kamarádku znala velmi krátce a netušila, že se v ní skrývá takový bezcitný člověk. Jejich vztahy ochladly na bod mrazu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..