Odpověď na tuto jednu otázku prozradí, zda muži vidí ve vás tu pravou: Můžete být nejkrásnější, ale chlapi touží po tomto

Po čem muži touží? Málokterá žena si uvědomuje, že krása a přitažlivost pro muže má přesnou trvanlivost, která závisí jen a jen od vás.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži jsou jednodušší a ženy komplikované. Tak na tomto tvrzení se přece jen najde něco pravdy. Vězte však, že to vůbec není na škodu. V době, kdy žijeme v rychlé a uspěchané době, snažíme se, abychom v online světě vypadaly co nejlépe a nejdokonaleji. Před svým mužem však chodíme v teplákách a každou maličkost mu věšíme na nos ...

 

Čtěte také: Nejlepší partnerka pro vztah podle horoskopu: Jste tou, která je pro muže skutečnou odměnou nebo spíše trestem?

 

Je pochopitelné, že většina žen touží po rodině a dětech. Věřte či ne, i muži po tomto touží a v jistém stádiu věku je pro ně rodina a potomstvo v žebříčku hodnot číslo jedna. Ano, slyšíte správně, nejsou to bezcitní samci, kteří jen honí své kořisti. Pokud jim k tomu nedáte příležitost.

Klišé, které funguje roky: Chlapi chtějí neustále ženu dobývat

 

"Proč by měl zůstat právě s vámi?"

 

Snadno prokouknutelné ženy byly pro muže vždy krátkodobým zpestřením. Krása je pomíjivá a pokud si s člověkem nemáte co říct a neumíte se sladit ani v těch nejbanálnějších věcech, kromě nudy vznikají i nedorozumění. Navíc, na sociálních sítích o sobě prozrazujeme vše, co může být výhodou, i nevýhodou. Odkrývá to totiž značnou část naší osobnosti, která se na povrch nedostane často.

 

Muže takové ženy omrzí a hledají něco víc. Touží ženu dobývat, ale ne jen to. Pro ně samotné je úkol "Rytíře" v životě důležitá. Nechtějí se cítit, že jsou nepotřební a už vůbec ne, že jsou k ničemu. Právě toto jim dává většina žen pocítit, pak utíkají do náruče mladé milenky. Samozřejmě, že se při ní cítí fajn, vždyť taková mladá dívka ani netuší, o čem jsou problémy ve vztahu a pochopitelně, na co by se měla zabývat jejich řešením. Navíc, pokud jde o cizí lidi.

Nejčastější chybou žen je tedy ta, že se obětují a dělají ze sebe muži služku. Odrazí se to pak na nervozitě, ztrátě kontroly nad vlastními emocemi a pak už to jde jedno s druhým. Proto byste neměly zapomínat na tyto věci:

 

Nevzdávejte se času věnovanému sobě

Každý má právo na svůj volný čas, i vy, i muž. Samozřejmě, i čas strávený spolu jako priorita číslo jedna, je důležitý.

 

Hlídejte si své emoce

Určitě by jednou z aktivit měl být pohyb. Jen fyzická aktivita dokáže vyplavit endorfiny tak, že vás to dělá šťastnějšími bytostmi. Takto budete mít pod kontrolou své emoce a odrazí se to i na vašem vztahu. Vždyť co je to, co mužům vadí nejvíce? Ženský křik a nervozita.

Nepřehlédněte: Manželka měla tajný účet, na který si šetřila peníze: Nejdříve jsem o tom nic nevěděl a cítil se ošizen, ale potom ...

 

Láska prochází žaludkem

Určitě to však neznamená, že máte být jen hospodyně. Dobré jídlo je však to, co dělá domov domovem a k rodině neodmyslitelně patří. Nemusíte vyvářet každý den tři druhy jídel. Čas od času však překvapte svou polovičku něčím novým. S věkem to ocení více a více.

 

Nedělejte všechno sama

Chcete být nejlepší manželkou? Tak pak nedělejte všechno sama a také za vašeho drahého. On má ruce i nohy a je to dospělý člověk.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..