Má šarm a status dámy navěky: Žena na foto má 71 let, ale vypadá na 50, a to jste ještě neviděly její mámu

Vypadá to skutečně jako zázrak. Susan Lucci popírá svým vzhledem zákony přírody a šarm z ní srší na dálku. A když uvidíte její mámu, nebudete věřit už vůbec ničemu.

Zdroj: instagram.com/therealsusanlucci
Zdroj: instagram.com/therealsusanlucci

Americká herečka Susan Lucci je miláčkem nejen filmového plátna, ale i společenského života. Brunetka, která si udržuje svou linii pravidelným pohybem, vás svým vzhledem skutečně okouzlí. Právě kvůli perfektně udržované postavě a vzhledu celkově ji sledují desetitisíce fanoušků.

 

Čtěte také: Pokud přestanete dělat tohle, začne se vám v životě dařit: Změnit stačí opravdu málo

Její sláva ožila na Instagramu

Susan všude, kam přijde na sebe strhává pozornost. Když si před dvěma lety založila účet na sociální síti Instagram, zřejmě se jí ani nesnilo, že bude mít řadu fanoušků. Svým nekonečným šarmem si tato dáma dokáže získat každého.

 

 

Na svém profilu zveřejňuje inspirativní videa, ve kterých cvičí. Konkrétní cviky jsou pro zvědavé oči fanynek lákavé, sledovanost těchto videí je skutečně vysoká. Susan tak jde příkladem, že ve zdravém těle zdravý duch. Dokonce navrhla svou vlastní linii sportovního oblečení a ovlivnila životy mnoha ženám.

VIDEO: Sledujte, jaké cviky Susan pravidelně dělá a inspirujte se jimi v pohodlí domova

 

 

Susan je 71 a se svou mámou si zaslouží poklonu

Kromě ukázkového přístupu k aktivnímu životu má Susan zřejmě štěstí i v případě genetické výbavy. Přestože její věk odráží číslo 71 let, vzhled říká něco jiného. Minimálně o dvacet let méně. Když nestíháte lapat po dechu, přichází ještě jedna obdivuhodná zpráva.

 

 

Máma Susan je s ní společně na fotografii ze začátku tohoto roku. Pohled na tyto dvě dámy dokazuje, jak má život smysl a v každém věku své kouzlo, jen je potřeba mít otevřené oči.

Foto:
instagram.com/therealsusanlucci, Video: instagram.com/therealsusanlucci
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..