Můj muž nebydlel často doma: Na základě sms, která akorát blikla, jsem zjistila, že vede tajný život s těmito ženami

Když Andrea jednoho dne spatřila podezřelou zprávu, začalo jí to všechno do sebe zapadat. Měla prostě smůlu na muže, se kterým byla těhotná, ale nebyla v tom sama.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Andrea zpočátku nic netušila a neměla nejmenší důvod z něčeho podezřívat svého manžela, s nímž byli spolu krátce. Po necelém roce randění se vzali a netrvalo dlouho a miminko bylo na cestě. Člověk by si myslel, že právě to je sblíží víc, ale opak byl pravdou. Radek stále více trávil čas v práci a vymlouval se, že má náročné období. Zaslepená Andrea s vizí společného budoucího života, přehlížela tyto jeho klišé výmluvy a věřila mu. Ale jeden moment to nakonec přece jen změnil.

 

Čtěte také: Žena, které žádný muž neodolá: Tímto ho okouzlíte a kromě krásy na celý život, bude stát i při vás

Byla jsem zaslepená, stačila tato sms

Sedmadvacetiletá Andrea neměla žádné větší zkušenosti s muži a byl to její první vážnější vztah. Možná právě proto se celá oddala muži, aniž si všímala pečlivě detailů. Když byla však v sedmém měsíci těhotenství, osud (respektive její manžel) jí připravil tvrdou ránu pod pás. "Nikdy by mě nenapadlo, čeho je chlap schopný, když je žena těhotná," znělo z úst této zraněné ženy, která pokračovala ve vyprávění: "V jeden večer, když jsme se Radkem dívali doma film, zasvítil mu mobil. Pozdě v noci mu nikdy nikdo nepsal, takže to bylo hned podezřelé. O to více, že tam byla fotografie," vysvětluje Andrea. "Manžel mi nakonec ukázal, že kolegyně v práci mu posílá tipy na dětskou výbavičku a že chce pro naše děťátko to nejlepší. Nebyl nervózní a byl si stoprocentně jistý tím, že mluví pravdu. Na moment jsem mu to věřila."

 

Andrea však neměla v tu noc klidný spánek a byla celý večer rozrušená až do rána. Ráno, když se probudila, uvědomila si, že na fotografii byly přece věcičky v modré a oni čekají holčičku. Myslela si, že má paranoie, vždyť to mohl být jen tip na výbavičku bez ohledu na pohlaví miminka.

Vždy když jedné udělá dítě, jde za druhou

Nakonec se ukázalo, že o kolegyni sice jde, ale o takovou, se kterou je její manžel rovněž a je těhotná. Andrea tak dostala dvojitou ránu pod pás a když se zdálo, že už horší to opravdu nemůže být, přišla ta nejhorší zpráva.

"Nedalo mi to a musela jsem se tajně setkat s jeho milenkou. Nevěděla však, že Radek je ženatý, nenosil ani snubák. Řekla mi, že je ve čtvrtém měsíci těhotenství a čekají chlapce. Nedokázala jsem to rozdýchat a ještě ten večer jsem odešla žít k mámě."

 

Nepřehlédněte: Stačí, abyste se držely těchto 3 zásad a budete mít šťastné manželství: Věřili byste, že toto dokáže změnit váš život?

 

Andrea a Radek nejsou dodnes rozvedení. Manželským svazkem se nechala pořádně nachytat, protože nakonec pár měsíců po tom, jak žili již odděleně, se dozvěděla, že ani s údajnou kolegyní  její ex nežije. Dokonce jiná žena s ním čeká dítě. Jednoduše tento muž, vždy když udělal ženě dítě, táhlo ho to k jiné.

"Těžko říct, zda je toto nevěra. Rado nebyl totiž špatný muž a byl velmi pozorný, ženy si vážil. Spíše si myslím, že to je psychická porucha nebo něco, co si zřejmě nese z dětství. Jeho otec totiž také vystřídal tři ženy, se kterými má s každou dítě nebo děti ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..