Ženám narozeným v tomto znamení sebevědomí opravdu nechybí: Díky těmto rysům to dotáhnou daleko

Víte, jak se to říká, některým je prostě dopřáno více než těm druhým. Ženy, které mají vyšší sebevědomí mají i tyto povahové rysy. Podívejte se, jestli i vy jste mezi nimi.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženské sebevědomí jde ruku v ruce s naší krásou. Pouze ženy, které jsou spokojené a šťastné samy se sebou, vyzařují to speciální vábení, které láká muže. Nenechte se však odradit ani svým znamením. Sice jsou některé z nás předurčeny na úspěch, ženská půvab však nezná hranic.

 

Mohlo by vás zajímat: Surfistky mají jednoznačně nejkrásnější postavy a srší z nich štěstí: Prohlédněte si sexy ženy, které jsou spjaté s přírodou

Číslo jedna pro všechny Lvice

Žena narozená od 23. července do 23. srpna je tou největší svůdkyní. Nemá problém s velkým množství lidí a ráda si je podmaní svým každodenním šarmem. Tento svůj povahový rys nevnímá jako něco extra. O svém sebevědomí ví od malička a ráda si ho pěstuje. Její úsměv je vždy tím největším v místnosti a nemůžete si ji nevšimnout. Místy umí být královnou dramatu, avšak pozornost kterou na sebe zvrhává si neskutečně užívá.

Střelec vede v žebříčku sociálnosti

Všichni máme v sobě zažité určité témata, o kterých se ve společnosti mlčí. To však neplatí pro ženu narozenou ve znamení Střelce. Je okouzlující a přizpůsobivou partnerkou, dokáže snadno manipulovat a otáčet lidí na svou stranu. Tento rys je pro ni velkou výhodou, pomáhá jí v tom právě vysoké sebevědomí. Nemá problém se spontánními nápady, které často vzejdou právě z její hlavy. Hledá radost právě v sociální interakci a velmi ráda se obklopuje právě lidmi, kteří jsou ochotni naslouchat jejím nápadům a sdílet její nadšení pro pozemské věci.

Beran zná svou hodnotu a drží se jí

Sice se mohou zdát na první pohled pouze tvrdohlaví, Berani mají ve své přirozenosti mnohem více. Ženy tohoto znamení jsou skvělými vůdci skupiny, k čemuž přispívá právě jejich poznání vlastního já. Jsou sebevědomé a tento rys z nich přirozeně plyne. S každou situací se vyrovnávají s nadhledem a nedají se zahanbit nikým jiným. Mají tendenci dávat lidem pocítit, že jsou něčím víc, avšak jim samým to velmi pomáhá s vyrovnáváním se s nelehkými situacemi. Své ego si chrání a nemají rádi, pokud jim ho někdo chce srazit.

Štírky jsou upřímnost sama

Pokud vám hvězdy dopřály znamení Štíra, dostaly jste v balíčku při narození i vlastnost zvanou upřímnost. Nesnažíte se ji používat proti jiným, právě naopak. Pomáhá vám při poznávání sebe samé. Ženy Štírky jsou proto přirozeně sebevědomé. Vědí, v čem jsou dobré a právě tyto sféry svého života se snaží pokrývat. Nemají rady nepřímé náznaky, ani zdlouhavé zavádějící konverzace. Pokud s nimi chcete vést rozhovor, buďte přímý a říkejte věci z hloubi svého srdce. Právě upřímnost k sobě samým z nich dělá stvoření, které svým sebevědomím mohou ovládnout svět.

 

Přečtěte si také: V jakém znamení jste se narodili v čínském horoskopu? Co to prozrazuje o vás a o vašich vztazích?

Vodnář říká velké ne jakékoliv nenávisti

Přelom ledna a února patří znamení Vodnáře. Jeho povahovou rysem je právě i zmíněné sebevědomí. Začínají si ho budovat už od mládí a to neustálým zlepšováním sebe samého. Vondářky jsou někdy zahleděné do sebe, avšak to jim dává možnost pracovat na vlastních chybách. Chtějí se polepšit, pokud něco nezvládají a nevšímají si jakoukoliv nenávist vůči své osobě. Někdo by řekl, že jsou sobecké, avšak opak je pravdou. Jsou nezávislé a plné nasazení. Nepřející odstříháváme ze svého života nejvíce jak se dá, nepotřebují totiž jejich negativní energii ve svém životě.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..