Lidé narození v tomto znamení se nejčastěji rozvádějí: Jak jste na tom vy?

Zdá se, že v dnešní době se z manželství stává jakýsi přežitek. Stále více dvojic se totiž i po krátké době rozhodně nakonec rozvést. Některé znamení však zvolí tuto možnost řešení sporů mnohem častěji než jiné. Čím to vlastně je?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Hvězdy prozrazují opravdu hodně. Dokonce i to, jestli vám to ve vztahu vydrží, nebo ne. Zdá se vám to bizarní? Omyl, něco na tom bude. Každé znamení je totiž něčím charakteristické a určité vlastnosti se jednoduše změnit nedají. Odhalte spolu s námi, zda jste předurčeni na manželství, či vám spíše vyhovuje volnost.

Čtěte také: Po třech letech jsem se manželovi podívala poprvé do mobilu: Neuvěříte, co jsou jiné ženy schopné posílat mužům

Střelec

Bláznivé, odvázané, nespoutané, milující dobrodružství a rychlý životní styl. Přesně takové jsou ženy, narozené ve znamení Střelce. Mají rády volnost, svobodu a zbožňují, pokud je někdo obdivuje. Hodně flirtují a pro muže jsou jako magnet. Dokonale totiž ovládají svádění. Pokud se však jejich vztah schyluje do vážnější roviny, většinou raději couvnou. Bojí se závazků a nechtějí ztratit svou volnost. No a nebudeme si lhát, věrnost není zrovna jejich nejsilnější stránka.

Kozoroh

Pro ženy narozené v tomto znamení je nejpodstatnější, jak se cítí ony a až potom řeší city jiných. Jsou velmi praktické, realistické, nemají problém říct narovinu, co si myslí avšak ve vztahu jsou až příliš arogantní. Jdou si za svým a neberou ohled ani na své nejbližší. Právě na tom většinou jejich dlouhodobý vztah ztroskotá. Přestože tuto vlastnost o sobě dobře vědí, nesnaží se ji změnit. Berou to jako přirozenou součást vlastního bytí.

Býk

Jsou sexy, rafinované, přitažlivé a neodolatelné. Muži pro ně mají slabost a jen málokdy jim dokáží odolat. Vědí totiž přesně, co na ně funguje a ženské zbraně ovládají dokonale. Všichni k nim vzhlížejí a obdivují je. Právě z toho pramení jejich velké ego a sebevědomí. Nedokáží se přizpůsobovat a vše musí být vždy přesně podle jejich představ. Ačkoli mírná submisivnost by jim velmi prospěla, nemůžete to od nich očekávat. To jsou důvody, proč jejich vztahy nemají příliš dlouhou dobu "trvanlivosti".

Nepřehlédněte: Muži narození v tomto znamení jsou pro ženy neodolatelní: Odhalte spolu s námi, čemu vždy podlehneme

Které znamení má podle Vás největší tendence ke krátkodobým vztahům?

Střelec
0
Kozoroh
0
Býk
1
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..